Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Rodzin nie mają to napierdalają na forum
-
Spoty Katowice i okolice
ja bym Ci powiedział , kto jest Ciulem , ale musiałbym Cie przeprosić :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
jakieś takie niebieskie stawiasz flache nom [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:02_________________________________________________Keżor zaczynał zabawę chyba od 12000K na sonarach
-
Spoty Katowice i okolice
no a Seski nap***a z komórki a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... białego Był czarny ale Seski często przy nim
-
Spoty Katowice i okolice
Oba praktycznie nówki. 6000K miało jakiś tydzień może więcej trochę :gwizdanie: no właśnie a "obczaj" po pół roku... :gwizdanie: Jeżdżę teraz na 4300K już jakieś 4 miechy i jest za***iście
-
Spoty Katowice i okolice
Oba praktycznie nówki. 6000K miało jakiś tydzień może więcej trochę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ale teksty za***iste. I gang cygana najlepszy :polew: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:45_________________________________________________U mnie w wątku macie porównanie jak świeci 6000K a jak 4300K :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Bierzcie xenony 4300K o wiele ładniej świecą niż 6000K :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Pojebało was tyle stron Ja wróciłem z "Weekendu". Film takie normalny, jak dla mnie za dużo matrixa ale teksty fajne
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu nie kupuj opon tylko felgi zmieniaj
-
Spoty Katowice i okolice
a byłeś wtedy trzeźwy ? Nie pamiętam [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 13:45_________________________________________________Nie wiem jakoś nie chce innych felg jak BBSy Gdyby te miały inny środek http://moto.allegro.pl/bbs-rs-ii-german-vw-bmw-audi-mercedes-i1401579710.html
-
Spoty Katowice i okolice
Nie robiłem ale widziałem fotek na zglebionej B5
-
Spoty Katowice i okolice
http://moto.allegro.pl/5x112-audi-bbs-i1392702629.html gdyby tu były opony chociaż z 5mm :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie takie jak mi się podobają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178747.0 tu masz temat o tym
-
Spoty Katowice i okolice
Więcej optymizmu
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze że nie pojechałem jak masz łyżwy to polecam Co chciałeś kupić :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze że nie pojechałem
- Spoty Katowice i okolice
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Katowice i okolice
Też się zawijam- Spoty Katowice i okolice
a ja twoje avusy :gwizdanie: Byłem pierwszy na nie bo oponki są fajne [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:07_________________________________________________I to nie są Avusy- Spoty Katowice i okolice
Ja nieeeeee :gwizdanie: Wiesz że mam inny gust chociaż jakby się trafiły w dobrej cenie- Spoty Katowice i okolice
Już lepiej te łopaty z A8 :gwizdanie: znowu je dzisiaj oglądałem z jednej strony, szkoda mi avusów, bo dla nich nie muszę mieć mega gleby, a do tych łopat musi być, gleba może być, ale nie mam skąd wziąć gwinta do kłatro No z gwintem do Q to porażka. Ale te łopaty są- Spoty Katowice i okolice
Już lepiej te łopaty z A8 :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice