Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
Odpaliło. Dotknąłem wtrysku i od strzała
-
Spoty Katowice i okolice
To spoko. Jak coś to zabierz na spota za tydzień.
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
To oznacza, że Szajsunga w rękach nie miałeś. No z androidem na pokładzie nie miałem. Być może coś poprawili
-
Spoty Katowice i okolice
Baśka najlepszego
-
Spoty Katowice i okolice
Zamieniasz się na srebrną bo nie chce mi się malować
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Za tą cenę na pewno warto
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
HTC Desire bardzo fajny telefon. Dotyk mega czuły. Interfejs przyjazny użytkownikowi. Wykonanie itp na najwyższym poziomie. Wszystkie szajsungi itp się kryją.
-
[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
na pewno pasują i są identyczne :gwizdanie: Jesteś pewny że pasują :?:http://allegro.pl/weitec-sprezyny-obnizajace-passat-b5-i1403463009.html#gallery - Passat http://allegro.pl/eibach-sprezyny-audi-a4-b5-passat-b5-komplet-i1372318303.html A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoty Katowice i okolice
po pracy Keżor Ty masz czarną ramkę do grilla?
-
Spoty Katowice i okolice
Nowy urlop top można brać eee nie coś na lewo pokombinować, urlopu szkoda niewiem dziecko mi sie rodzi lub coś w tym stylu Wareunki ku temu masz może się nabiorą :polew: chodzi ci o warunki ze kazda by ze mna chciala? tak wiem wiem jestem za***isty :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Nowy urlop top można brać eee nie coś na lewo pokombinować, urlopu szkoda niewiem dziecko mi sie rodzi lub coś w tym stylu Wareunki ku temu masz może się nabiorą :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Nowy urlop top można brać
-
[ALL B5] Pomysł na Gwint
Jedno podstawowe pytanie Jaką kasę chcesz na to przeznaczyć :?:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Spadam spać- Spoty Katowice i okolice
a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie: przeca to dokładnie to samo Niby tak ale w Fenixie bardzie taka orientalna kuchnia. I na pewno mają inne menu bulczas to dokładnie to samo, może po prostu tam u was w Sosnowcu w feniksie kucharza zmienili W Sosnowcu mamy starego Sphinxa i dlatego mówie że trochę oferta się różni :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie: przeca to dokładnie to samo Niby tak ale w Fenixie bardzie taka orientalna kuchnia. I na pewno mają inne menu- Spoty Katowice i okolice
a ja dzisiaj wdupiłem ( bo inaczej nie można tego nazwać) shoarmę w Fenixie, fiufiu, najdzony jak nie wiem Jakoś nie podchodzi mi żarcie z Fenixa. Wolę wcześniejszego Sphinxa :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
jebłem :laghing2: :laghing2: :laghing2: to jedno z moich dwóch postanowień noworocznych, ograniczyć wódę o połowę i zero petów ja też planuje ograniczyć chlanie już od dobrych 5lat to robie, jak widać skutki sa :kox: Zamiast do żołądka wlewaj do auta. Ja odkąd mam auto stosuje to i pomaga- Spoty Katowice i okolice
jebłem :laghing2: :laghing2: :laghing2: to jedno z moich dwóch postanowień noworocznych, ograniczyć wódę o połowę i zero petów Pierwsze , drugie- Spoty Katowice i okolice
jak bym po ciebie przyjechal to niemial bym juz za co kupic browarow :polew: :polew: O karwa zapomniałem :polew:- Spoty Katowice i okolice
Jak zawsze z fasonem I to mnie się podoba- Spoty Katowice i okolice
jak bedziesz jechal do monopolowego to mozesz mi cos podrzucic Przyjedź po mnie bo ja już nie mogę jechać Niedzielny degustator - Spoty Katowice i okolice