Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Widzieli http://img33.imageshack.us/gal.php?g=img7383copy.jpg
-
Spoty Katowice i okolice
hehe zawsze człowiek pluje sobie w brodę po fakcie
-
Spoty Katowice i okolice
nie wiem, mam w ciul wydatkow - na wiosne opony ( a chcę nówki) ok 1800zł - sprawdzenie stanu zawiasu, bankowo coś do wymiany, koszta nieznane a od lipca to wydatków od groma [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 18:34_________________________________________________BTW a na IC mam już kilku chętnych :gwizdanie: No opony ważna sprawa jak chcesz pojeździć trochę auto warto wydać trochę kasy na nówki. No cooler pójdzie szybko pewnie. Choć ja na cooler z rurami chcę max wydać 500-600zł. Ty za sam cooler tyle dałeś.
-
Spoty Katowice i okolice
Kiedy montujesz cooler Stasiu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Psiknij ramkę radia też na czarno i wróć do poprzedniej opcji. Myślę że będzie lepiej niż z tą plexą :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No montowane w ogólnie w japońcach podobno za***ista alternatywna albo i lepsze niż ori montowane valeo w kosmicznych cenach po 400zł za sztukę
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Na zdjęciu wygląda na mega szczelinę Jeśli nie ma szczeliny to jest Też mam otwierany panel. Ale podoba mi się z tymi boczkami po boku
-
Spoty Katowice i okolice
:?: A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie Konkrety... Ori przetwornice Koito w cenie 150zł za komplet [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 18:24_________________________________________________ Zostaje tak jak jest z mocą już nic nie robie. Tylko cooler
-
Spoty Katowice i okolice
:?: A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie dwumas ? A po co mi
-
Spoty Katowice i okolice
:?: A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Szkoda że są takie szczeliny trochę ale poza tym Nie myślałeś żeby upchać tam jakoś ramkę radia tą ozdobną :?:
-
Spoty Katowice i okolice
Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle
-
Spoty Katowice i okolice
Musiałem jechać autem to nie mogłem się napić
-
Spoty Katowice i okolice
Bulczas codziennie piwko walisz! trzeba się jakoś odstresować wczoraj nie piłem
-
Spoty Katowice i okolice
po pracy i piwko się otworzyło
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
W hurtowni motoryzacyjnej zaraz za światłami tam w realu
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
No pewnie teraz będziesz mnie często spotykał bo pracuje w mysłowicach
-
Spoty Katowice i okolice
z pracy
-
Spoty Katowice i okolice
No ja se pogadam Ty się o to nie bój [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:10_________________________________________________A tymczasem lecę w kimono
-
Spoty Katowice i okolice
Ja na żaden hard style i inne kupy nie idę na pewno :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nic nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
Po spocie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To mogę podjechać przed spotem i wezmę dla wszystkich :gwizdanie: ok, Basia Ci zniesie mogę wejść na górę
-
Spoty Katowice i okolice
To mogę podjechać przed spotem i wezmę dla wszystkich :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak zwykle będę