Treść opublikowana przez Bulczas
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Kurde ja nie jechałem koło stawików dziś jeśli o to Ci chodzi w Sosnowcu Z pogoni na autostradę od razu :gwizdanie:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A ja Cię znowu nie widziałem
-
Spoty Katowice i okolice
i narta, spadam do domu po robocie. Ja zaczynam robotę I z rana jak zwykle nuda
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
chyba o fajfuna ci chodzilo[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________ Jego w to nie mieszaj to jest inna liga :polew:- Spoty Katowice i okolice
w tym roku wygrywam grudzień :polew: a co juz za to zaplaciles? To oni mi za to płacą ja yhym Nie pamiętasz też mi to proponowałeś... :polew:- Spoty Katowice i okolice
w tym roku wygrywam grudzień :polew: a co juz za to zaplaciles? To oni mi za to płacą- Spoty Katowice i okolice
w tym roku wygrywam grudzień- Spoty Katowice i okolice
Styczeń się kończy i zdjęcie powisi na ścianie 5 dni- Spoty Katowice i okolice
Wyślij linka jak będzie fajna- Spoty Katowice i okolice
Będziesz jutro na spocie :?:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 20:51_________________________________________________Stasiu zabierz kalendarze- Spoty Katowice i okolice
a nom leci sie harata :gwizdanie:Jutro na spota dotrzesz? Pewnie wpadnie na chwilę i zaraz się zmyje- Spoty Katowice i okolice
To kiedy się piję- Spoty Katowice i okolice
To psssyt po pracy- Spoty Katowice i okolice
następny obijacz się pojawił- Spoty Katowice i okolice
eee hola hola ja wciąż jestem młody i piękny... to uważaj na siebie :polew: No no uważaj bo Miszka ma oko na Ciebie- Spoty Katowice i okolice
Trzeba było się uczyć jak byłeś młody Seski :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Nie lubie poniedziałków- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Oby tylko teraz grali lepiej- Spoty Katowice i okolice
Ale h*jowo grają- Spoty Katowice i okolice
Kiedy gramy :polew:- Spoty Katowice i okolice
jest różnica, zaczynając od tego , że możesz spalić radio w ogóle to siema ludzie ;] co do hamowni to ja byłem :gwizdanie: Wiela masz?- Spoty Katowice i okolice
Ja słyszałem dobre opinie o tym radyjku i bardzo duży plus za głośnik z przodu http://allegro.pl/radio-cb-trucker-lafayette-super-cena-gratisy-i1404154941.html- Spoty Katowice i okolice
Najlepsza antena na magnes bo chyba taką chcesz to coś z serii ml-145, a radio hmm zależy ile kasy masz na to - Spoty Katowice i okolice