Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
W klipie nawet przez chwilę koleżanka Kędziora była Wsztko fajnie tylko tak muzyka
-
Spoty Katowice i okolice
Walcie się już sobie otworzyłem
-
Spoty Katowice i okolice
ktoś wie jak rozebrać taki scyzoryk?
-
Spoty Katowice i okolice
dobra motywacja dla Keżora :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś To że są dwa golfy to widać i jako , że są to dwa seryjna golfy (JESZCZE) to wystarczy , że tyle widać Ile jeszcze będą seryjne
-
Spoty Katowice i okolice
akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś To że są dwa golfy to widać
-
Spoty Katowice i okolice
akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać
-
Spoty Katowice i okolice
Drugi golf
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
A jedzie TO? A jakoś ujdzie w tłumie- Spoty Katowice i okolice
po spocie Gracjan dzięki za przejażdżkę esą- Spoty Katowice i okolice
Jakie święto- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ja mogę być z Dimanem To co zabrać ściągacze- Spoty Katowice i okolice
Oglądasz 4funtv bo przed chwilą to leciało- Spoty Katowice i okolice
ty lepiej gadaj co z ta Wiola Skarżyła się że już nikt jej nie pokazuje swojej klaty ee gdzies ja widzial to ja pojade odwiedzic napewno by sie ucieszyla Byłem dziś w city rocku ale jej nie widziałem. Za to były inne okazy które by wymagały bliższego poznania To kiedy imprezka w city- Spoty Katowice i okolice
Do mnie też już leci scyzor i poczekam aż zdasz relacje- Spoty Katowice i okolice
ty lepiej gadaj co z ta Wiola Skarżyła się że już nikt jej nie pokazuje swojej klaty- Spoty Katowice i okolice
scyzor mam, teraz tylko dokupuję płytkę do pilota + centralka, ale to za tydzień Brałeś to co tam mrogal wklejał :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:17_________________________________________________ porozmawiamy dzisiaj o czyms normalnym? :polew: Zagadaj do elvisa on zawsze zadaje normalne pytania- Spoty Katowice i okolice
Pucek orientowałeś się w tych alarmach do scyzora :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Kędzior masz pozdrowienia od Wioli z city rocka- Spoty Katowice i okolice
Nie lubię poniedziałków- Spoty Katowice i okolice
ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: Miszka nie umie się nie uj***ć :polew:- Spoty Katowice i okolice
To i ja coś otworzę bo bez alko się nie da- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Scirocco są brzydkie nie bierz W bieli lambo będzie lepiej wyglądać Możesz rzucić cenę na PW ile takie komplety w 18 calach :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice