Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Musiał dokupić jak wszystko inne :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli masz zapasówkę (oszczędność) w B5 jest pełnowymiarowe koło zaposowe
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
:slina: :slina: :slina: zewnętrzenie najładniejsza impreza, wewnątrz subaru zawsze będzie "drewnem" Mimo że wnętrze zalatuje starością i tak bym wolał takie niż jakieś B8- Spoty Katowice i okolice
:slina: :slina: :slina:- Spoty Katowice i okolice
Zawsze mi się podobały te leony w wersji cupra tdi 4x4 [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:37_________________________________________________ Niestety takie realia- Spoty Katowice i okolice
Powiem Ci Miszka że dużo więcej nie dostaniesz chyba niestety Taki rynek auta poszły bardzo w dół. Brat ostatnio sprzedawał auto. Bujał się trochę po czym zmniejszył trochę cenę i poszło od ręki. Tak tylko mówię wiadomo że za darmo nikt nie sprzeda. Ale 12 bez alusów to by była dobra cena :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Zawsze jak jest pogoda to i więcej ludzi i aut. Teraz i tak większość osób zaczyna od allegro, otomoto- Spoty Katowice i okolice
Miszka w mysłowicach stoją praktycznie sami handlarze. Możesz spróbować ale nie wiem czy łatwo będzie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ale chyba nie było takiego następne auto tylko z q na pokładzie chyba, że będzie mnie stac na A7, dla mnie fura kozak Myślisz że chciałbym jeździć żeby coś było seryjnie wyprodukowane U mnie też następne tylko z Q- Spoty Katowice i okolice
Marzy mi się taki golf z 3,0TDI na pokładzie- Spoty Katowice i okolice
Vectra czy patrol zwykły :gwizdanie: Jeszcze 16 i pkt i mnie pobijesz- Spoty Katowice i okolice
Gdzie Cię capneli- Spoty Katowice i okolice
Hehe a myślałem że będziemy mieli wiecznego katowickiego studenta- Spoty Katowice i okolice
SCC mi tylko przychodzi do głowy no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne Bez tablic bo czasem są fotoradary. Jak poszło z projektem? tam cały czas jest radar , ale nie ma homologacji i nie mogą na jego podstawie wystawiać mandatów raz tam jechałem 70 jak wszystkie 3 pasy były za***ane a projekt chyba ok pani powiedziała , że bardzo ładne ocena za tydzień ale najważniesze , że sesja zamknięta Czyli przechodzisz na następny semestr- Spoty Katowice i okolice
Fajne miejsce w katowicach ale żeś żartem doj**ał :polew: jedź na dzielnice Nikiszowiec i krzycz że lubisz legie warszawę itp Będziesz miał atrakcje które zapamiętasz do końca życia- Spoty Katowice i okolice
nie :/ ale właśnie znalazłem Twój klucz do gwintu wiedziałem , że chciałem Ci go oddać , bo był pod moim fotelem https://picasaweb.google.com/kezorek1/Projekt3?authkey=Gv1sRgCJ2N4fDLj6euCQ# jak wam sie podoba ? temat to był zagospadarowanie przestrzeni czymś w stylu budynku ale nie ma to być budynek Wiedziałem że masz mój klucz Narazie i tak nie potrzebny- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Masz jakieś fotki dla prównania To się namieszało. Ja Kowi ogólnie kupiłem z zestawem więc nie wiem które to są :gwizdanie:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no własnie i przez to sie waham Już trochę mam te chińskie badziewa i jakoś świeci narazie. Pewnie na ori się nigdy nie zdecyduje przez cenę. Za ponad 200zł można dorwać inne fajniejsze tajle- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ja bym chętnie zobaczył takie bardzo obszerne porównanie hid vs ori ale raczej nikt się tego nie podejmie :gwizdanie: 50zł za żarniki to nie majątek, nawet taniej niż za dobre żarówki- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no własnie, jak by to jeszcze komplet był za 100zł to bym brał, ale wywalic 200zł tylko po to żeby mieć ori D2S które świeci tak samo jak chinol No właśnie jestem ciekaw czy ori np lepiej oświetla drogę itp. Powiem Ci teraz założyłem przetwornice koito i żarniki jakby lepiej świecą niż na hidowskich przetwornicach- Spoty Katowice i okolice
Keżor nie będziesz gdzieś w okolicach moich- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja się czaje na jakieś ori żarniki ale ponad 100zł za jeden dać to porażka Nie wiem czy po prostu warto. Jak chinole wytrzymują po rok, dwa albo i więcej :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
kapelusze :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Szkoda że nie mam floty bo bym pojechał z wami na drugą lekcję - Spoty Katowice i okolice