Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też po szychcie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
No właśnie otwieram psssyt Leszka- Spoty Katowice i okolice
Widzę, że Grisza się spisał. :gwizdanie: No niespodzianka spoko- Spoty Katowice i okolice
po spocie. A Grisza dzięki za czteropak, ale ja z tymi browarami żartowałem- Spoty Katowice i okolice
Kup se kuźwa miecz świetlny i bądź dżedaj póki co jestem nindża Przejdź poziom wyżej i zostań nindżą dżedaj- Spoty Katowice i okolice
Kup se kuźwa miecz świetlny i bądź dżedaj- Spoty Katowice i okolice
namówiłeś mnie Po huju żeś się zastanawiał :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
mam rozterke, niewiem czy się napic pifka- Spoty Katowice i okolice
Ja nie, pytałem czy Ty siedzisz w robocie- Spoty Katowice i okolice
w pracy Tu nuda jak cholera- Spoty Katowice i okolice
Zdrowy już ? si i jutro byda Pamiętaj o ramce- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum- Polecane opony letnie
Albo Falkeny http://allegro.pl/nowe-opony-falken-fk-452-225-40-18-promocja-i1410233742.html dobre japońskie opony W tej cenie co chcesz kupić na pewno coś fajnego znajdziesz. 2008 rok jak na letnią oponę to nie jest źle. Opona do 3 lat od daty produkcji uznawana jest za nową. Ale wiadomo co świeża opona to świeża :gwizdanie:- Polecane opony letnie
To jest właśnie ten model N3000 co wszyscy chwalą. Ale za 2 tys spokojnie kupić Uniroyala i na deszczu się nie zawiedziesz na nich. Jakbyś dobrze poszukał to i byś znalazł Toyo T1-r chyba :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Pamiętaj o kracie browarów na wkupne- Polecane opony letnie
Polecę Ci dwa typy. W poprzednim aucie jeździłem na Bridgestone re050a. Kupione jako nowe za niezła sumkę :gwizdanie: Opony bardzo dobre. Ciche, na suchym idealnie się kleiły. Na mokrym ostre łuki z prędkościami rzędu 100 albo więcej nie robiły na nich wrażenia. Ale teraz bym już nie wydał chyba tyle kasy. Uniroyal Rainsport - nie testowałem ale koledzy z poprzedniego klubu testowali. I na wodzie spisuje się idealnie. Na suchym nie ma zastrzeżeń. Nie wiem jak z hałasem. Ale jeden aspekt to cena która jest pewnie sporo niższa niż Bridgestone :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Najlepszego Krolu- Spoty Katowice i okolice
Ze znajomym taty byłem po części- Spoty Katowice i okolice
Nie dramatyzuj :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
I tak byś musiał kiedyś wstać- HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
Chcę Legenda bo jest tańszy niż Desire no i mniejszy. A nie lubię takich dużych klocków- Spoty Katowice i okolice
- HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
Podepnę się trochę pod temat i zapytam czy ktoś miał do czynienia z HTC Legend bo chyba będę go brał w abonamencie. Czytałem testy i wypada nawet przyzwoicie - Spoty Katowice i okolice