Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Browar się kończy a jutro do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
- [ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Teraz zauważyłem że to z mojego miasta No powiem Ci że jeździło się na nich dosyć komfortowo. Dla mnie za miękko ale jeśli do seryjnych amorków to na początek mogą być- Spoty Katowice i okolice
Miszka nie podpuszczam Cię ale nie zrobisz tego i się nie zgodzisz- [ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Miałem takie założone kiedyś na trochę i było ok. Mam nawet fotkę[br]- Spoty Katowice i okolice
dorastam Chyba bokami- Spoty Katowice i okolice
Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś Schodzisz na psy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Bardzo dobrze trafiłeś. Czytaj uważnie i jak coś pytaj Oby się dobrze sprawowała- [ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Z tego co widziałem to często na allegro pojawiają się H&R. Też bardzo dobra firma i w okolicach 200zł można dostać- Spoty Katowice i okolice
więcej gwiazdek nie mogłeś k**wa mać jebnąć- Spoty Katowice i okolice
ty pijoku Dawno nie piliśmy razem :gwizdanie: Kiedy uderzamy na Bp- Spoty Katowice i okolice
Aha Łomża psssyt Ja też- [ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Był tu jeden co z A6 tez wpakował. Passat ma zupełnie inne zawieszenie z tyłu :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:28_________________________________________________Popatrz na zawieszenia od a4 i od passata i zobaczysz różnice- Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Na pewno z Passata nie pasują. A ludzie piszą różne dziwne rzeczy- Spoty Katowice i okolice
- [ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?
Z passata Ci nie podejdą sprężyny- Spoty Katowice i okolice
Bixy założone ale nie podpięte Może na spocie to ogarne- Spoty Katowice i okolice
a niby do pracy pojechałeś :gwizdanie: no i jestem w pracy ale tylko do 17.00 po tej godzinie cza się delektować miejscowym browarkiem- Spoty Katowice i okolice
a niby do pracy pojechałeś :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Aż tak źle :gwizdanie: niech Gregory sam opowie ... Było kupić TDi byśmy Ci z Keżorem porezali :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Aż tak źle :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Nie cwaniakuj bo masz zderzak i spryski a ja mam tylko lampy. Wczoraj byłem oglądać ten zderzak ale niestety nie ten kolor. Trzeba było targować i do malowania. Chyba ciężko będzie dorwać zderzak pod kolor. To nie B5 Chciałem go właśnie coś urwać ale nic się nie dało i koszt byłby ponad 2 tysie jakbym wziął go do malowania! Aha to lipa trochę [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 17:03_________________________________________________ Nie chce zarobić- Spoty Katowice i okolice
Nie cwaniakuj bo masz zderzak i spryski a ja mam tylko lampy. Wczoraj byłem oglądać ten zderzak ale niestety nie ten kolor. Trzeba było targować i do malowania. Chyba ciężko będzie dorwać zderzak pod kolor. To nie B5- Spoty Katowice i okolice
po robocie Bixy przyszły zaraz idę montować. Akjam i mówiłem że będę miał pierwszy bixy - [ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?