Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. po pracy
  2. z rana ale k**wa zimno -15 stopni
  3. nawet dobre, ale w ilości 2-3szt W takiej ilości to prawie każde jest dobre
  4. No to ja degustuje Łomża Eksport Psssyt
  5. Jak mi udostępnisz garaż to zakładam a jak nie to może w weekend się zmobilizuje :gwizdanie: Nie ma nic ciekawego na allegro??
  6. po spocie choć się zmyłem wcześniej
  7. to widze , że zacząłeś jeździć wolniej :cwaniak1: Do czasu zmiany opon i jak nie będzie korków [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 17:33_________________________________________________Sprzedałeś Keżor stare lampy :gwizdanie:
  8. k**wa 45 minut zajeło mi przjechanie 6km takie korki
  9. no właśnie wychodzę z chaty To pracuj żebyś na spota dotarł bo zapomnimy jak wyglądasz
  10. Jak tam Miszka zaczynasz robotę
  11. z rana
  12. Trzeba spadać w kimono Do jutra
  13. jak co to wal PW, oczywiście jeśli ma te 20000 na moją Miszka Ty lepiej na poscie się pojaw tą swoją padlinką zanim ją sprzedasz! pewnie już sprzedał i dlatego nie przyjeżdża :gwizdanie: chcę bo już z 1,5 miecha nie byłem ale wiem już dziś, że mnie jutro nie będzie, ogólnie to mam w ch***j roboty i spadam w wyro Nic nowego nie powiedział :polew:
  14. środkiem bo pasów nie było chcesz moje conti ? :gwizdanie: Jak mi naciągniesz na 16-stki to biorę
  15. Szkoda szukam opon właśnie bo aż boje się teraz szybko jeździć i wczoraj pierwszy raz jechałem autostradą 50km\h :gwizdanie:
  16. :gwizdanie: Jak sobie przypomnę pierwszy pierwsze godziny po tym jak "zjeżdżałem" na desce to znaczy na wszystkim innym tylko nie na desce to też mnie wszystko boli! Do przodu Bulczas! Jak to mówią: jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz! Kędzior Ty też byś się usportowił... Na nartach mi już trochę lepiej szło :gwizdanie: Ale 2,3 godziny z deską mnie wykończyły
  17. Ale mnie wszystko k**ewsko boli
  18. Jestem po wielkich bojach z autem. Ale wypad nie zaliczam do udanych ;(
  19. Do jutra
  20. :polew:
  21. Dobrze będzie łatwiej utrzymać równowagę
  22. Ciekawe czy z prawdziwej skóry :gwizdanie: Pewnie z jakiejś koziej
  23. zobaczyłem tylko cenę, za 24 tyś PLN to kupi dobrego AJMa a nie B6 Fajny ma pokrowiec na kierę
  24. no dajesz kędzior jak nie znajdziemy wypożyczalni do się spijemy Dobrze gada
  25. jedziemy z Bulczasem? będziemy na nich czekać na dole przy piwku czy jakimś tam % my tez tam bedziemy zajezdzac na cos bezalkoholowego :gwizdanie: no co na stoku nie mozna pic alkoholu A mi się czteropak już chłodzi Zabiorą Ci prawko... będę jeździł bez

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.