Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
on nie ma nic do chcienia , twoja kasa i on jest Twoim sługą na czas strojenia ale fajnie , że przy 3400-3600 masz praktycznie max moc auto napewno ładnie zadupia jak już złapie trakcje No niby tak ale też bierze jakąś odpowiedzialność i to mi się podoba. Ja bym mu powiedział żeby doj**ał 1,7 bara itp ale potem by był płacz że się jebie [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:52_________________________________________________ mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć Specjalnie jest niższy ale płaski moment żeby sprzęgło nie dostawało w d*pę mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce ale przydała by sie większa moc Na zimę wystarczy i tak już zrywa asfalt na dwójce mi na trójce Jak się ma łyse opony to tak jest
-
Spoty Katowice i okolice
mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce ale przydała by sie większa moc czemu, do tego wiadro przegubów i jazda PS. Ja tam sobie chwalę No mówiłem mu żeby coś koło 360Nm wykręcił ale nie chciał :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć Specjalnie jest niższy ale płaski moment żeby sprzęgło nie dostawało w d*pę mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce ale przydała by sie większa moc Na zimę wystarczy i tak już zrywa asfalt na dwójce
-
Spoty Katowice i okolice
ja jeżdzę do 3000obr/min więc mnie objedziesz
-
Spoty Katowice i okolice
Za rok może dwa wszystko się odmieni Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment Musimy się spróbować Stasiu
-
Spoty Katowice i okolice
Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie. wydaję mi się, że max możesz na ok 1,55 ustawić No chyba Aligator wie lepiej ile można [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:24_________________________________________________ Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie. A więc jednak program Czyli rozumiem, że masz map do 1,5Bar. Pytanie jakie powinno być doładowanie w górnych partiach obrotowych. Bo jeśli doładowanie u góry nie przekroczy 1,5Bar to moc się i tak nie zmieni po wymianie map, a dowali koksu z dołu tylko Na jednym pomiarze Wojtek dał doładowanie coś ponad 1,5 bara i coś tam porobił i wyszło 175KM i 370Nm ale trochę kopcił
-
Spoty Katowice i okolice
Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie.
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Zimówki to felgi z VW 7x16 Et 37 z oponą 205/55. Tak jak piszesz. AWX są mocno wysłużone i jeden mi już padł Dlatego padło na BRD. Dalsze mody na pewno będą tylko trzeba nazbierać fundusze Na pewno nie koniec ale wszystko powoli :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 15:30_________________________________________________Jako że znudziły mi się żarniki o barwie 6000K wymieniłem je na barwę 4300K i o wiele lepiej widać A tu małe porównanie: Było na 6000K Jest na 4300K Oraz nareszcie zrobiona korekta softu. Po uzgodnieniu z Wojtkiem bardzo bezpieczny program. Jak doprowadzę parę rzeczy do ładu mam się zgłosić ponownie i wtedy na pewno będzie więcej. Było przez chwilę ustawione na 174KM i 370Nm ale trochę kopcił Jest bezdymnie i z uwagi na seryjne sprzegło niski ale płaski moment Potencjał jest spory i za rok na pewno będzie więcej Oto wykresy przed i po:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Kędzior do roboty się weź lepiej- Spoty Katowice i okolice
To by nie był szczęśliwy dla mnie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Nic z tych rzeczy. Wypłata 10-tego a program uj wi kiedy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Do 13 i weekend Dziś mam za***isty dzień bo potem czeka mnie coś miłego- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
to co to masz za kompa? Lenovo kupiony w wakacje- Spoty Katowice i okolice
Ja właśnie skończyłem grać. Wszystko śmiga u mnie na najwyższych detalach :kox:- Spoty Katowice i okolice
Po pracy- Spoty Katowice i okolice
Wczoraj mi się skończył ściągać właśnie NFS. Dziś instalacja i pewnie pół nocy nie moje- Spoty Katowice i okolice
z rana i do pracy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Po spocie i do wyrka- Spoty Katowice i okolice
Spadam zboczuchy spać- Spoty Katowice i okolice
Jakbyście czytali inne wątki prócz tego to byście widzieli dużo takich fotek :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
porezane w paincie hehe Ale fajne. Raz się wybraliśmy na jakieś zdjęcia i gówno z tego wyszło. Trzeba by kiedyś coś porobić w tunelu albo coś to może w city rocku? :kox: :polew:- Spoty Katowice i okolice
porezane w paincie hehe Ale fajne. Raz się wybraliśmy na jakieś zdjęcia i gówno z tego wyszło. Trzeba by kiedyś coś porobić w tunelu albo coś - Spoty Katowice i okolice