Treść opublikowana przez Bulczas
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Nie ma problemu nie śpieszy się [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 07:38_________________________________________________Dziś skończyłem podłączać spryski reflektorów kupione od kolegi z forum. Podczas testów z jednego spryskiwacza odpadło takie coś Kilka fotek kalkulatorem. Spryski jeszcze do spasowania trochę :gwizdanie: Jutro montaż wskaźnika dołądowania w kratce nawiewu
-
Spoty Katowice i okolice
Najlepszy jest gość z jabłkiem w gębie
-
Spoty Katowice i okolice
guzik ci się zj*bał ? [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:30_________________________________________________kto ma jakieś fajne strony? (jakiekolwiek ) Oni się Ciebie tam spodziewają codziennie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
za 40 min :?: moge byc tam za 10 Co tak długo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
za 40 min :?: w pidżamie
-
Spoty Katowice i okolice
Albo wszystkiego po trochu
-
Spoty Katowice i okolice
Włączcie sobie Tvn jak koleś driftuje nogami
-
Spoty Katowice i okolice
No raczej Ale to na wiosnę bo teraz mi się nie chce już z tym bawić.
-
Spoty Katowice i okolice
nie psika ? No jeden mi sprzedał uszkodzony k**wa A tu źle złapane ujęcie
-
Spoty Katowice i okolice
- [B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
Brewki pasują do calibry Masz fajne auto z fajnym napędem i silnikiem. Zdejmiesz brewki, zmienisz lampy tylne i auto na pewno będzie o wiele lepiej wyglądać. Pozazdrośić warunków do wykorzystania napędu- Spoty Katowice i okolice
To wiem tyle co Ty Zrobisz i przynajmniej później Ci nie padnie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Jak tam auto Seves :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
po pracy [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:52_________________________________________________ My też raczej odpadamy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
u sylwek no to dooooobry pomysl Zapytam- Spoty Katowice i okolice
Pochytaj Stan jakąś jazdę testową tylko tak na lewo żeby nie było na mnie jak rozwalę :polew:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 19:49_________________________________________________ no nareszcie bo ten tydzien mnie dobija nie dosc ze robota to zonie zachcialo sie remontu w domu ale w sobote impreza "Andrzejkowa" a wy sie gdzies wybieracie na Andrzejki :?: Kędzior chyba coś organizuje u Seskiego :polew:- Spoty Katowice i okolice
Rozpoczynam powoli weekend :gwizdanie: Okocim psssyt- Spoty Katowice i okolice
Co tam kupiłeś Akjam- Spoty Katowice i okolice
po pracy- Spoty Katowice i okolice
?? yo po robocie Keżorowie pękł kolektor a Sevesowi w nowym aucie padło sprzęgło chyba ;(- Spoty Katowice i okolice
nom ale bym se pograł w tą gierke To jakaś nowość- Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj jakiś pechowy spot :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
chyba , że o 19tej w maku , to wtedy będe o czasie Nie głupi pomysł :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Ja też będę chwilę później. Będę miał dla Ciebie Keżor paczuszkę- Spoty Katowice i okolice
Będzie ktoś w mikołowie? :gwizdanie: - [B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!