Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. żadna sztuka wypić piwo i iść się kąpać, sztuka przyjść najebanym i iść się wykąpać :polew:
  2. Taka nasza natura
  3. taaa , ale patologicznej rodziny ta od razu patologicznej,napił bym się :gwizdanie: Chyba mleka bo browara pewnie nie masz
  4. To chyba duży ten kot jest :polew: taki duży puchaty buc Może rodzeństwo :gwizdanie: :polew:
  5. To chyba duży ten kot jest :polew:
  6. VIPowski :polew: buehhehe dokładnie z góry na 3 lata :polew: mam raczej taki jak wystawiłeś z tego co widze A ile Ci wchodzi płynu??
  7. kosa :jerk:
  8. VIPowski :polew: Wy tylko o jednym
  9. Spryski są zamontowane. Kwestia regulacji jeszcze trochę. Zbiorniczek sprzedaje bo jest za duży i wadzi o cooler A jak coś mam dojści do nowych orginalnych pompek spryskiwaczy w dobrej cenie [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 12:58_________________________________________________Kędzior jaki Ty masz zbiornik. Może się zamienimy jak masz 4,5l
  10. :polew: :polew:
  11. Dobra koniec głupot
  12. no to bede A zapomniałem dodać że mamy nowy zwyczaj. Nowy pije całą flaszkę sam
  13. Dobra to może być z czerwoną kartką :polew:
  14. Co tam słychać Kiedy nas odwiedzisz bo tęsknimy już siemano no jak sie nic nie zmieni to w tym tygodniu bede na spocie Rozumie z flaszką na ponowne wkupienie
  15. Co tam słychać Kiedy nas odwiedzisz bo tęsknimy już
  16. z rana
  17. Co zrobić każdy chcę jeździć jak najtaniej :gwizdanie:
  18. Przecież ile razy widziałem Subaru jak tankował gaz porażka http://www.gaspoweruk.co.uk/v3/lpgconversions/porsche_cayenne-s-v8_4.5_2005/porsche_cayenne-s-v8_4.5_2005.html za***iście ma umieszczony wlew gazu :polew:
  19. Przecież ile razy widziałem Subaru jak tankował gaz porażka
  20. tosz to właśnie o smak chodzi pozatym przecież wiesz że w baku susza :polew: :polew:
  21. Ile płacisz za dowóz :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:28_________________________________________________AAA żeby Ci smaki zrobić OKOCIM PsSsSyYyTtT ledwo by mi na browary starczyło mam k**ewskie smaki ;/ Odlej trochę z baku Wygląd prawie jak piwo Smaku i tak nie czujesz
  22. Ile płacisz za dowóz :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:28_________________________________________________AAA żeby Ci smaki zrobić OKOCIM PsSsSyYyTtT
  23. :polew:
  24. Ja spadam
  25. A nie możesz podjechać z tą śrubką. Od czego ona jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.