Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. chodz na studia, fajnie jest Nie mam czasu na dupczenie nauczycielek :polew:
  2. Ale nuda
  3. w sprzedam masz zbiorniczek Już do mnie wyruszył w środę tylko go jeszcze nie ma [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 19:21_________________________________________________I kupiłem go za 50zł
  4. po pracy
  5. i ty Bulczasie przeciwko mnie ;( chyba będe zmuszony wam spuścić lajtowy wp***dol na opamiętanie :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 09:32_________________________________________________ o 1 bramke sie tylko jebłem i podałem wygraną nie dla tej drużyny co miało być no ale to przecież idzie się domyśleć co i jak :polew: Jakbyś bywał na spocie to bym się bał ale tak to mogę spać spokojnie :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 09:34_________________________________________________Kurde cza iść do pracy ostatni dzień :gwizdanie:
  6. bier się do roboty, gruba czeka kolejny poganiacz ku***a :polew: Przemek, proszę nie przeklinaj i myślę, że nie trzeba Ci przypominać że czas już do pracy. :polew: :polew: true :gwizdanie: A urlopu nie ma :polew:
  7. Proponuje im za to usunac watek :decayed: :decayed: Albo OKO
  8. tak, poszedł za 100zł [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________Pucek chyba ma [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________ale jak chcesz to skołuje ci za 250zł Hehe dzięki. Za 100 mogę przygarnąc a na ch***j Ci polift ? jak masz eSSSS ? Jakoś mi się znudził ten Es :gwizdanie: A Rs za drogi
  9. tak, poszedł za 100zł [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________Pucek chyba ma [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________ale jak chcesz to skołuje ci za 250zł Hehe dzięki. Za 100 mogę przygarnąc
  10. Stanley Ty sprzedałeś swój poliftowy grill :gwizdanie:
  11. Jak coś też jestem chętny do pomocy przy goferze
  12. Generalnie to mnie to jebie :kox:
  13. Myślałem że będzie typowa napażana a tu kilka kawałków już mi wpadło w ucho Auto normalne ale koleżanka bardzo sympatyczna
  14. Dzięki za spota Siedziałem w aucie i słuchałem płytki od Keżora Jeszcze jest trochę oleju w dolocie A j**any h*j jak mi zajechał drogę pojeb
  15. Ok zobaczę co tam masz
  16. Keżor nagraj mi jakąś płytkę też :gwizdanie:
  17. :polew: :polew: Albo lepiej na słodkiego kociaka mmmmmmmmiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłł :polew: :polew: chyba o jedno piwo za dużo Nie piłem nic no to o piwo za mało tak już lepiej
  18. :polew: :polew: Albo lepiej na słodkiego kociaka mmmmmmmmiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłł :polew: :polew: chyba o jedno piwo za dużo Nie piłem nic
  19. :polew: :polew: Albo lepiej na słodkiego kociaka mmmmmmmmiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłł :polew: :polew:
  20. Zabierz jutro bo muszę pomalować zaślepki od sprysków lepiej sobie domieszaj farby na murckach , zapłacisz pare groszy , a będzie to wyglądać jakoś Tu na miejscu mam dobre mieszalnie. Chcę na szybko coś z tym zrobić a nie mam kasy muszę czekać do 10-tego [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:49_________________________________________________ moja siostra ma gdzieś plakatówki to możemy maznąć Pomaluje ciebie na kota
  21. Zabierz jutro bo muszę pomalować zaślepki od sprysków
  22. Ma ktoś jakiś srebrny szprej
  23. żadna sztuka wypić piwo i iść się kąpać, sztuka przyjść najebanym i iść się wykąpać :polew: co piwo będe szedł sie kąpać i na przyszłość będe wiedział ile na imprezie moge wypić , żeby sie zdołać okąpać jak wróce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.