Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. to zadanie dla Miszki
  2. no na pewno nie cytowania buhehehehehehehehhe :polew:
  3. ja pier***e :polew: :polew: O k**wa :polew: [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:22_________________________________________________ Zdążyłeś mnie uchwycić
  4. Mam dar przekonywania
  5. keżor potrzebna mi banka na paliwo więc musisz być na spocie :gwizdanie:
  6. Skarż się skarż. :polew:
  7. Wszyscy poszli bo fajfun zaczyna tajfun tu robić :gwizdanie:
  8. Ja też nie wiem czy dam radę. w czwartek mam robotę :gwizdanie:
  9. Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia
  10. Nie pal ani nie pij już więcej :thumbdown:
  11. Takie rzeczy tylko w erze. Na poważnie to bra mi tylko pasuje do golfa itp
  12. :sick3:
  13. Lepiej jest wypiaskować bo z czyszczeniem to jest dużo pierd... I więcej wydasz na te drucianki itp.
  14. Dziś rano czarne B6 Avant na rejestracjach SJ w gliwicach koło zjazdu przy A4. I max na giełdzie w SG szukał tajli
  15. w jarzmie interesuje Cię wymiar 73mm zobacz na schemacie gdzie on jest i takiego jarzma szukaj w jarzmie na tarczę 288mm ten wymiar wynosi 63mm więc zmierz sobie ten zacisk/jarzmo z twojego zdjęcia i będziesz wiedział co i jak Ok dzięki za podpowiedź w poniedziałek będę miał wymiary
  16. Ja myślałem że jarzma są razem z zaciskami a te zaciski mam do kupienia w bardzo dobrej cenie Możesz podpowiedzieć jak szukać najlepiej jarzma :gwizdanie:
  17. W aukcji są właśnie felgi z ET 43 i to jest wzór rs4 tylko wychodził jako s-line z takim ET. Daj znać na PW za ile masz takie felgi i skąd :gwizdanie:
  18. Panowie jest w stanie ktoś stwierdzić czy ten zacisk to jest pod tarczę 312mm ??
  19. Jeździłem jakiś czas temu na tych oponach w poprzednim aucie.(Ibiza) Mogę powiedzieć tyle że na pewno są bardzo komfortowe. Trcohę słabo trzymają na głebokim śniegu. Poza tym ok
  20. a to tak mozna :?: Bulczas mam do ciebie zla i dobra wiadomosc, wszystko dotyczy sie felg BBS 18" O co chodzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 12:13_________________________________________________ Dobra akcja i hasło " nie mogę zgasić" :polew:
  21. Trochę za duże ET. Najlepiej jak przymierzysz bo mogą pasować przy rozmiarze 15" Kolega ma felgę 8x17 ET 48 z oponą 225/45 i nic mu nie haczy
  22. z rana Zaraz śmigam z bratem po autem :gwizdanie:
  23. Odezwali się nie zboczeni :gwizdanie:
  24. Za młode

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.