Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
No to raczej odpada jak u Ciebie w garażu bo on ja ma u siebie w garażu i jest dość duża :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jakie stalówki do a4 2002 rok 1,9 tdi 130 km
Rozstaw śrub 5x112, Mogą być 16-stki
-
Spoty Katowice i okolice
Kumpel ma ale nie ma chyba gazu :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 11:33_________________________________________________A co chcesz spawać?
-
Spoty Katowice i okolice
cze dziołcha
-
Spoty Katowice i okolice
romantyków i koksów już nie witasz? Są mniejszością to koło pały :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Rezacze, Alkoholicy, Fajfuni itp :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
miazgaaaaa a my w doma jak ciule ja 10zł mam :polew: Jestem lepszy mam 10gr :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS Nie muszę szukać i podoba Ci się? No właśnie nie za bardzo to kup se lepiej coś zeżreć np kota My z kota robiimy cielęcinę
-
Spoty Katowice i okolice
Tak zapytałem tylko z ciekawości [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 23:38_________________________________________________ fajny puchatek na 1 zdjęciu :polew: :polew: Kędzior jakiś Ty spostrzegawczy!!! Sokole OKO :polew: OKA w to nie wciągaj! Upsss
-
Spoty Katowice i okolice
poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS Nie muszę szukać i podoba Ci się? No właśnie nie za bardzo
-
Spoty Katowice i okolice
fajny puchatek na 1 zdjęciu :polew: :polew: Kędzior jakiś Ty spostrzegawczy!!! Sokole OKO :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS Nie muszę szukać
-
Spoty Katowice i okolice
Co myślicie http://allegro.pl/show_item.php?item=1285177302 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja nie mam talentu żadnego za to Ty możesz pójść bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn jebłem No dobre to jest :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Rejony Puckowe ciekawe czy ją zna ? wątpię żeby soboty spędzała pod ziemią... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:25_________________________________________________bulczas a jak tam spryski...? Jeszcze nie gotowe. I zbiorniczek nie pasuje bo jest za duży. Trzeba przenieś cooler na środek
-
Spoty Katowice i okolice
Rejony Puckowe
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Jak zawsze
-
Spoty Katowice i okolice
Jestem za
-
Spoty Katowice i okolice
nie popsujesz mi humoru Arturze, a zostajesz przy 17 stkach? pogadamy j**any a miała być seria. A tu się do 18-stek przymierza
-
Spoty Katowice i okolice
Nexena dorwiesz za wiele mniej a warto Conti Sport Contact2 lub Toyo mam zamiar kupić nowe opony z górnej półki, więc 1500-2000zł trzeba mieć Skoro tak to faktycznie trzeba tyle dać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kto ma wolną chatę
-
Spoty Katowice i okolice
Nexena dorwiesz za wiele mniej a warto
-
Spoty Katowice i okolice
Byle nie spiż i jestem na tak. Jak mi zatankujecie to mogę zgarnąć kilka osób bo susza w baku :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
I co tam kombinujecie coś dziś :gwizdanie: