Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Mam gwint właśnie tej firmy vogtland Na allegro wisi gwint weiteca za 650zł [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 00:38_________________________________________________http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-weitec-i1278660621.html
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
nom gdyby się nie obżerał w maku to by go wychaczył hehe Na allegro jest za 80zł taki tylko właśnie ja szukam taniej
-
Spoty Katowice i okolice
Widzisz a Kadett jeździł zawsze toczył się w porównaniu z audi Był cały czas w ruchu
-
Spoty Katowice i okolice
Widzisz a Kadett jeździł zawsze
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli że będziesz dziś jak mi auto nie padnie to będę kadeciarzu Kadetta już dawno nie ma To lepiej niech Ci padnie Żarcik a co Ci ma paść :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli że będziesz dziś
-
Spoty Katowice i okolice
a jakies objawy oprocz tego? zapytaj go dokladnie co robil.. filtr moze zapchany.. moze trzepie autem wtedy cewka kliknij po forum i poszukaj co to moze byc Grzebał coś przy kablach WN albo świecach :gwizdanie: moze filtry wymienial i wlozyl odwrotnie :gwizdanie: albo silnik umyl i woda sie dostala przyczyn moze byc miliony Wiadomo ale to nie forum motoryzacyjne więc my się nie znamy i tak :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a jakies objawy oprocz tego? zapytaj go dokladnie co robil.. filtr moze zapchany.. moze trzepie autem wtedy cewka kliknij po forum i poszukaj co to moze byc Grzebał coś przy kablach WN albo świecach :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też będę leciał do wyrka
-
Spoty Katowice i okolice
Powaliło Ci się z Cinqcento
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior ma trzy monitory, to sobie wyobraź jaki ma dysk.... Kędzior Superwizor Raczej Kędzior Trójwizor :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
k**wa jaki Ty masz dysk twardy że Ci się to mieści wszystko
-
Spoty Katowice i okolice
Zapytaj Mirona może pójdzie na deal musiał bym sie poważnie zastanowić, upalana do odcinki... Dasz mu dobre znieczulenie i na pewno się zgodzi, jeszcze Ci dopłaci :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Zapytaj Mirona może pójdzie na deal
-
Spoty Katowice i okolice
szalony reniferu :bicz3: nie wiedziałem, że Was coś łączy a ja od początku coś przeczuwałem zawsze jak się spotkają panuje erotyczna atmosfera :polew: Już lepiej nie rzucaj okiem na nić bo potem Ci się źle kojarzy
-
Spoty Katowice i okolice
to chyba o gejach jest :polew: Uderz w stół a nożyce się odezwą :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
A co ma mnie zdziwić przecież o to chodzi żeby pukać I chwała Ci za to
-
Spoty Katowice i okolice
Jak zwykle musi doj**ać do pieca
-
Spoty Katowice i okolice
a jakieś pukasz :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja to z tyłu to mam taka kanapę na sprzedaż fotel kierowcy i pasażera Wyrzuciłem na śmietnik jak zmieniałem na kubełki bo nie miałem gdzie trzymać [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 21:42_________________________________________________ tak się kończą przygody jak nie ma uczucia :nabijasie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja to z tyłu to mam taka kanapę na sprzedaż
-
Spoty Katowice i okolice
No ładnie zaczyna się lekki spam :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700 za 7 stów bym je wziął, a co w przypadku jak paczka ginie:D A tego nie wiem. Powiedziałbym że nie załadowali na auto to jak bedziesz mial 195/65/15 nowe to dawaj znac :decayed: