Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
to przestań już pić , to będziesz kierowcą jadymy do pszczyny no spoko o 5 rano mogę prowadzić :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja już 3 okocim psssyt
-
Spoty Katowice i okolice
Odezwał się pracoholik :gwizdanie: bulczas ja myślałem że to alkoholik :gwizdanie: :polew: To jego drugie oblicze :polew:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Odezwał się pracoholik :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________ A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5. Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową to rozpierdziel felgę To sam rozpierdziel i kup mi takie felgi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________ A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5. Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową
-
Spoty Katowice i okolice
A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub
-
Spoty Katowice i okolice
- [ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
Mam taką kartkę ale tam tylko puste miejsce Jutro jadę do zakładu jednego zobaczymy czy chłopaki coś wymyślą :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
chciałbym , ale nie mam kasy aktualnie , a musze zrobić przy aucie dość sporo przed zimą No to nie było tematu- Spoty Katowice i okolice
keżor nie chcesz 216-stek w zamian za ori plus doplata??- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ja też będę uciekał :gwizdanie:- [ALL] Jaki laptop polecacie?
Parę miesięcy temu kupiłem tego lapka i jestem bardzo zadowolony http://www.komputronik.pl/index.php/product/89320/Notebooki_i_netbooki/Notebooki/Lenovo_IdeaPad_Y550_59_026885_LED.html- Spoty Katowice i okolice
i jak ? Jedynka była OK No film jak film fabuła wiadomo o co chodzi. Ogólnie spoko parę akcji naprawdę ostrych i fajna ruda gra- Spoty Katowice i okolice
Borat to klasyka :polew:- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Błotniki są aluminiowe więc co tam ma korodować- Spoty Katowice i okolice
Ja skończyłem oglądać Hooligans 2- Spoty Katowice i okolice
jak tam w NL ? Piękna :slina:- Spoty Katowice i okolice
mam mało urlopu :gwizdanie: Weź L4 niemogę Ja bym pojechał zobaczyć jak tam jest hehe to wiesz dzwoń do prezesa Ale potrzebuje jakiegoś odstraszacza lasek- Spoty Katowice i okolice
mam mało urlopu :gwizdanie: Weź L4 niemogę Ja bym pojechał zobaczyć jak tam jest- [ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
ale to nie śruba z ASO :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
mam mało urlopu :gwizdanie: Weź L4- [ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
Firma Królak. Muszę mieć numer seryjny z nasadki którą zgubiłem a nie z opakowania. Opakowanie mam ale już się dowiadywałem w tej sprawie - [ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących