Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. to przestań już pić , to będziesz kierowcą jadymy do pszczyny no spoko o 5 rano mogę prowadzić :polew:
  2. Ja już 3 okocim psssyt
  3. Odezwał się pracoholik :gwizdanie: bulczas ja myślałem że to alkoholik :gwizdanie: :polew: To jego drugie oblicze :polew:
  4. :no:
  5. Odezwał się pracoholik :gwizdanie:
  6. A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________ A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5. Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową to rozpierdziel felgę To sam rozpierdziel i kup mi takie felgi :gwizdanie:
  7. A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________ A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5. Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową
  8. A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub
  9. Mam taką kartkę ale tam tylko puste miejsce Jutro jadę do zakładu jednego zobaczymy czy chłopaki coś wymyślą :gwizdanie:
  10. chciałbym , ale nie mam kasy aktualnie , a musze zrobić przy aucie dość sporo przed zimą No to nie było tematu
  11. keżor nie chcesz 216-stek w zamian za ori plus doplata??
  12. ja też będę uciekał :gwizdanie:
  13. Parę miesięcy temu kupiłem tego lapka i jestem bardzo zadowolony http://www.komputronik.pl/index.php/product/89320/Notebooki_i_netbooki/Notebooki/Lenovo_IdeaPad_Y550_59_026885_LED.html
  14. i jak ? Jedynka była OK No film jak film fabuła wiadomo o co chodzi. Ogólnie spoko parę akcji naprawdę ostrych i fajna ruda gra
  15. Borat to klasyka :polew:
  16. Błotniki są aluminiowe więc co tam ma korodować
  17. Ja skończyłem oglądać Hooligans 2
  18. jak tam w NL ? Piękna :slina:
  19. mam mało urlopu :gwizdanie: Weź L4 niemogę Ja bym pojechał zobaczyć jak tam jest hehe to wiesz dzwoń do prezesa Ale potrzebuje jakiegoś odstraszacza lasek
  20. mam mało urlopu :gwizdanie: Weź L4 niemogę Ja bym pojechał zobaczyć jak tam jest
  21. mam mało urlopu :gwizdanie: Weź L4
  22. Firma Królak. Muszę mieć numer seryjny z nasadki którą zgubiłem a nie z opakowania. Opakowanie mam ale już się dowiadywałem w tej sprawie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.