Treść opublikowana przez Bulczas
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
No za***isty pomysł ale chyba już wolę jeździć na letnich w zimę :gwizdanie: No dziś już wierciłem jedną ale jest tak twarda że masakra
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
Tak jak w temacie Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących taką jak na fotce. Może ma ktoś jakieś sposoby na odkręcenie takiego czegoś to byłbym bardzo wdzięczny
-
Spoty Katowice i okolice
No kapie mi olej bo mam dużo po tym jak mi turbo padło i on przy deptaniu się wypala
-
Spoty Katowice i okolice
Ja zaglądam co chwilę :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
jak wstałem
-
Spoty Katowice i okolice
Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach
-
Spoty Katowice i okolice
wydaje mi się że 230 było ale i tak Cie wy***ałem jak nas zablokowali No po ciągłej 220 no tak, BKE tyle nie jedzie :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Pierwszy BRD zaliczyła już 220km/h więc nie jest źle A OKO tylko widział chmurę dymu
-
Spoty Katowice i okolice
no wlasnie gdzie Jak zwykle zero konkretów robi sie juz cimno wiec moze parking?? Ciemno i zimno więc pewnie parking :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no wlasnie gdzie Jak zwykle zero konkretów
-
Spoty Katowice i okolice
To gdzie się widzimy Go-sport czy podziemia :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka nie dupc tylko przyjeżdżaj! :naughty: pod warunkiem, że spalimy jednego wielkiego urodzinowego blanta Nie ma problemu w bagażniku mam towar załatwcie resztę
-
Spoty Katowice i okolice
Najlepszego Miszka i czekamy na browary
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli za 5 lat :polew: to sprzedaj brd lecę do roboty :gwizdanie: I postawię auto do garażu Miłego spania
-
[ALL B7] Replika Felg RS6 czy warto kupić?
Na felgę 8" oponka 225/40 I jak masz możliwość to bierz z mniejszym ET, najlepiej ET 35
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli za 5 lat :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no a myślisz po co ja dawałem 300 zł za kawałek rurki z flanszami? żeby przy sprzedaży wykręcić to i przykręcić katalizator, nikt nie musi wiedzieć że w aucie było grzebane a ten kawałek rurki pogonię za tyle samo :gwizdanie: No to i tak teraz tego nie zrobię ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Taki zamiennik z allegro??
-
Spoty Katowice i okolice
k**wa mechanicy to patałachy Zawiozłem auto na wycięcie katalizatora. Gość mówi spoko jak zrobimy będziemy dzwonić. Po 30 minutach telefon i gość mówi no proszę przyjść, ale mamy mały problem. Poszedłem a u h*ja zrobione. Gość mówi ja myślałem że to auto jest z przed 2000 roku. A ja mówie no to jest 1997. Gość zamilkł powiedział że zrobi mi to za 150zł bo jest dużo roboty. A byłem parę dni wcześniej z wyciągnietą rurą całą to powiedział że musi być na aucie :wallbash: Może zna ktoś jakiś warsztat co mi wytnie w końcu ten katalizator :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
W dzień spota
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley też jeszcze śpi :gwizdanie: Stanley miał gorzej i był bardzie sponiewierany więc jemu się nie dziwie
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior wiedziałem że nie pójdziesz do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
taaaa.... wykorzystuje do końca, a potem porzuca nie płacąc nawet za przyjemność dokładnie ale tak robią prawdziwi mężczyźni :gwizdanie: dobrze że są jeszcze romantycy krótka piłka z takimi :polew: jedna flaszka więcej i byście widzieli co by się działo :gwizdanie: No po następnej to już byś dzwonił do lekarza po L4 [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 22:56_________________________________________________ Jeże mają branie
-
Spoty Katowice i okolice
No to podjadę do garażu po grilla Może spotkamy się pod sklepem bo co zrobimy na tym grillu