Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Stawiamy ale Ty nas wozisz swoim 2,8 :polew: nie wiem kto na tym lepiej wyjdzie
  2. Po spocie Na sobotę jestem chętny Opijemy BRD żeby się nie sp***doliła k**wa
  3. Dobre Cisnę do garażu pewnie nie będzie mnie na spocie
  4. no trochę przy tym jest wygibasów [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 23:15_________________________________________________gibam narka Mam dwa dni wolnego może jakoś dam radeNarka
  5. Gdyby nie to że za montaż mi krzykneli 300zł to bym nie robił sam
  6. Tak jak Kędzior napisał BRD :gwizdanie:
  7. Kupiłeś turbo? :gwizdanie: Nom
  8. kto jest chętny jutro żeby mi pomóc :gwizdanie:
  9. Dzięki za cynk ale musi mi parę osób pooddawać kasę to może jakoś uzbieram :gwizdanie:
  10. Dzięki chłopaki za spota
  11. Ja też nie wiem czy będę. Może mógłby mnie ktoś zabrać Napiłbym się choć raz piwka
  12. Pasować będzie sam mam takie na zimę. Tylko że kupiłem je za 180zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 14:13_________________________________________________http://allegro.pl/4-felgi-stalowe-vw-skoda-seat-6-1-2-x-16-et-42-i1229866549.html tu masz trochę tańszy zestaw
  13. Nie macie jakiś znajomych w białystoku :gwizdanie:
  14. Ale dostała :polew:
  15. Miszka zapodaj sobie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157669.0 :polew:
  16. Wszystkiego najlepszego Keżor
  17. Jutro biorę się za wyjmowanie turbiny i będzie wiadomo :gwizdanie:
  18. Dokładnie nie wiem tutaj opisałem problem ale raczej turbina ;( http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157538.new#new
  19. Dziś spotkało mnie nie przyjemne zdarzenie. Jadę sobie autostradą przez chwilę 200km/h, za moment zwalniam. Rozpędzam się ponownie i włącza się tryb awaryjny. Zjeżdżam na pobocze restartuje silnik i jadę dalej. Ponownie włączą się tryb awaryjny i za mną zostaje smuga biało-siwego dymu Na wolnych obrotach silnik pracuje normalnie lecz dymi i coś trzeszczy w okolicach turbiny. Po odłączeniu N75 trochę mniej trzeszczy (prawie wcale) i tylko przy dodawaniu gazu lekko dymi. Myślicie że turbina powiedziała papa :gwizdanie: Jutro podłącze auto pod komputer może czegoś się dowiem i biorę sie za demontaż turbiny. Jakiś czas temu robi logi dynamiczne i były wręcz idealne. Nie mam pomysłu co to może być. Może ktoś miał podobny problem. Za wszystkie rady/sugestie będę wdzięczny
  20. masz już diagnoze ? Jutro będę rozbierał dziś będę szukał jakiś wskazówek w necie :gwizdanie:
  21. I audi się wysrało :gwizdanie:
  22. Kolega Miszka82 od nas z katowickich na takich chyba jeździ :gwizdanie: Tej zimy nie narzekał Jeśli rocznik nie jest stary to myślę że to dobra cena.
  23. Ile płacisz :polew: chyba ile bierze :polew: Przecież on chce lodzika
  24. Ile płacisz :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.