Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Są inne specu wsumie drobnostka ale są inne blacharsko tylko przodem sie różnią 3 i 4 przerabiałem temat Popatrz dobrze Trochę się różnią :gwizdanie: ta ta ta ta co była na spocie to też gadaliście, że przeróbka [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:29_________________________________________________cisnę w kimę, resztka flachy pękła To papatrz na zderzaki i niee wciskaj kitu może na pierwszy rzut oka są takie same ale w rzeczywistości są trochę inne co najwyżej można tu mówić o lifcie i to lekkim, a Ty kolego zapierałeś się rękami i nogami, że 3 i 4 są zupełnie różne stąd moja szydera, szukaj różnic dalej ja tymczasem idę spać Nie przesadzaj ze mówiłem że są zupełnie inne. Nie mam zamiaru się kłócić o głupiego golfa. A Ty się zapierałeś że na bank są takie same i żaden z nas nie miał racji mówiłem wyraźnie różnią się przodem :polew: :polew: To każdy głupi wie i to samo twierdziłem. A z tyłu sie delikatnie różnią a Ty twierdziłeś że są identyczne :polew: :polew:
  2. Są inne specu wsumie drobnostka ale są inne blacharsko tylko przodem sie różnią 3 i 4 przerabiałem temat Popatrz dobrze Trochę się różnią :gwizdanie: ta ta ta ta co była na spocie to też gadaliście, że przeróbka [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:29_________________________________________________cisnę w kimę, resztka flachy pękła To papatrz na zderzaki i niee wciskaj kitu może na pierwszy rzut oka są takie same ale w rzeczywistości są trochę inne co najwyżej można tu mówić o lifcie i to lekkim, a Ty kolego zapierałeś się rękami i nogami, że 3 i 4 są zupełnie różne stąd moja szydera, szukaj różnic dalej ja tymczasem idę spać Nie przesadzaj ze mówiłem że są zupełnie inne. Nie mam zamiaru się kłócić o głupiego golfa. A Ty się zapierałeś że na bank są takie same i żaden z nas nie miał racji
  3. Są inne specu wsumie drobnostka ale są inne blacharsko tylko przodem sie różnią 3 i 4 przerabiałem temat Popatrz dobrze Trochę się różnią :gwizdanie: ta ta ta ta co była na spocie to też gadaliście, że przeróbka [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:29_________________________________________________cisnę w kimę, resztka flachy pękła To papatrz na zderzaki i niee wciskaj kitu może na pierwszy rzut oka są takie same ale w rzeczywistości są trochę inne
  4. Są inne specu wsumie drobnostka ale są inne blacharsko tylko przodem sie różnią 3 i 4 przerabiałem temat Popatrz dobrze Trochę się różnią :gwizdanie:
  5. Są inne specu wsumie drobnostka ale są inne
  6. Ja też bym chciał to zobaczyć :gwizdanie:
  7. Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie: nom . ja tam zwalniam do 160 Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi Jak Twój ADR nawet tyle nie poleci :polew:
  8. Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie: nom . ja tam zwalniam do 160 Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic
  9. Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:
  10. bez nazwisk ku***a :polew:
  11. a co ma za amorami ? Nic pomagałem mu zmieniać
  12. Jak tam amory Kanar nie zabiłeś się jeszcze
  13. Tylne lampy są przyciemnione folią A felga na przyszły sezon będzie chyba czarna :gwizdanie: czarny dach to kopa No taki wieś tuning na maxa
  14. po robocie
  15. Spadam spać do jutra
  16. Odezwał się święty
  17. szczegóły Ale jakie ważne
  18. I nie srebrno czarne, tylko srebrna z czarnym dachem
  19. up w pierwszym poście, narazie tylko jedna fotka jak będzie czas to cyknę coś lepszego
  20. Napisz SMS
  21. możesz im podać mój nr :naughty: nie stać Cie Stanley nic nie mówił że płatne
  22. Spoko ale dostawa 50zł a to dzieki nie jestem glodny Tak myślałem
  23. Spoko ale dostawa 50zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.