Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Autko fajne a gleba przesadzona jak dla mnie :gwizdanie:
  2. mnie dzis nie będzie
  3. Byle jaki sklep lakierniczy albo jakis supermarket typu praktiker itp
  4. :hi:Dzięki za kolejny weekednd z A4 :gwizdanie: Za wszystkie atrakcje i mejscówkę
  5. po pracy
  6. siema wszystkich wywiało, choć ja ostatnio też czasu nie mam..........ale to dobrze spamu nie trzeba gonić A potem jak jebnie w zimę to się nie ogarniemy :gwizdanie:
  7. wieczorem
  8. Ale jestem wyjebany idę spać
  9. po całym dniu pracy
  10. Dzięki za towarzystwo do meczu Autko bracika Keżora Spadam spać
  11. Ja też nie wiem czy będę na spocie :gwizdanie:
  12. Wolę czteropak %% 4 arkusze różowego połysku ok kupię Ci OK, mogą być strzelce? Nie znam takiego piwa Nie wiem co pijesz to juz wolę to 10zł i sam sobie kupię
  13. Wolę czteropak %% 4 arkusze różowego połysku ok kupię Ci
  14. Lepsze to niż na noc :gwizdanie:
  15. Zrobisz loda to mogę Ci po nią podjechać :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:54_________________________________________________Oko ja bede robił przy lampach to będę to miał na uwadzę
  16. Jest tak pomalowane jak w podpisie ale narazie nie mam czasu zrobić porządnych zdjęć Może w tym tygodniu coś się uda strzelić :gwizdanie:
  17. po pracy
  18. Jak mnie zwolnią będę kombinował na pewno bo tak się boję trochę zaryzykować Spadam w kimono
  19. Tylko gorzej jak firma nie wypali to wtedy audi idzie na sprzedaż :gwizdanie:
  20. ja od jutra na dwa baty zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam ja tez sie rozgladam Ja to najchętniej bym jaką firmę otworzył ale nie mam kasy na początek ;(
  21. do 14
  22. ja od jutra na dwa baty zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam
  23. A jutro do roboty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.