Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też sobie sam robię
-
Spoty Katowice i okolice
było wporzo poprawimy organizację, odetniemy kobitą dostęp do alkoholu i będzie jak odetniesz im alko to sie beda darly przy siatce trzeba kupić jakąś kratę najtańszych browarów to będzie spokój i kasy się zaoszczędzi
-
Spoty Katowice i okolice
ale nuda to zapodaj mi na PW jeszcze linka do zdjęć bez cenzury :gwizdanie: nie bylo takich ale na zywo dziewczyny niezle wygladaly nie wierze, pokaż To tylko da się zobaczyć na żywo
-
Spoty Katowice i okolice
Kiedy Keżor robisz łomot auta :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry koleś [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 07:52_________________________________________________Tak w ogóle to z rana
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam w kimono
-
Spoty Katowice i okolice
bylismy na pogori i bylo mega. I te mecze w siatke zaluj ze Cie nie bylo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no ja juz dotarlem do domu
-
Spoty Katowice i okolice
No to spadam na zakupy i czekam na kontakt. Jak znajomi się zgodzą to podjedziemy do was
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra jadę na zakupy. Kędzior jak będziecie jechać to daj mi znać na fona i zobaczymy ok
-
Spoty Katowice i okolice
Na którą polane? Mam blisko z pracy... :gwizdanie: Jak się jedzie od strony Mierzęcic z kim ty tam jedziesz? chodź gdzieś z nami Siostra Moniki jedzie a nad wodę dziś za zimno chyba :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam
-
Spoty Katowice i okolice
Na którą polane? Mam blisko z pracy... :gwizdanie: Jak się jedzie od strony Mierzęcic No to zobaczę jak z zcasem i wtedy najwyżej będę dzwonił...
-
Spoty Katowice i okolice
Na którą polane? Mam blisko z pracy... :gwizdanie: Jak się jedzie od strony Mierzęcic
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jadę na polanę koło pyrzowic na grilla jak coś możecie podjechać
-
Spoty Katowice i okolice
No tej gdzie zawsze jest w ciul ludzi to jest chyba III :gwizdanie: czyli DG od głównej str ostatni raz to w tamtym roku no ale powinien być tam porządek bo przed sezonem zawsze sprzątają z tego co mi wiadomo Byłem tam jakoś jak były te upały i ok 18 normalnie nie dało się wejść na plażę tyle było śmieci. Ludzie to normalnie są pojebani
-
Spoty Katowice i okolice
No tej gdzie zawsze jest w ciul ludzi to jest chyba III :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak wstałem i Zaraz wyruszam też gdzieś grillować [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 12:47_________________________________________________ polecam pogorie... A byłeś tam ostatnio bo ja byłem i był syf jak cholera
-
Spoty Katowice i okolice
do roweru dokładnie No w rowerze mam i są w pytkęSpadam a wam życzę miłego
-
Spoty Katowice i okolice
Nie znacie się Szprychy są the best
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też ładuje rozmiar wyżej i jak się uda to na pewno ten sam wzór albo jakieś szprychy od alfy
-
Spoty Katowice i okolice
mi też już praktycznie nie ale tylko praktycznie :gwizdanie: Teraz tylko BBS
-
Spoty Katowice i okolice
mi też już praktycznie nie
-
Spoty Katowice i okolice
ładne jutro zadzwonie co i jak Przecież szprychy są do alfy
-
Spoty Katowice i okolice
Muszę zadzwonić tam bo jeśli komplet to biorę z miejsca [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:23_________________________________________________ ni mosz kup tera ino licytacja Może nikt nie da więcej