Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:39_________________________________________________ten film mnie rozwala To nic w porównaniu do pierwszej części :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Pijoki straszny fillm 3 leci na tvp2
-
Spoty Katowice i okolice
Ładnie dzisiaj wszyscy zmęczeni :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najlepszego Egon
-
Spoty Katowice i okolice
Dziękówka za imprezkę było gruuuuuuuubbbbbbbbbooooooooo i Dimanowi za miejscówkę chyba kolejną spalona bo sąsiedzi raczej już mu nie powiedzą dzień dobry :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ale urrrrrwwwwaaaallll :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba podjadę do Ciebie Kędzior jak coś to zaczekajcie chwilę
-
Spoty Katowice i okolice
A to ciul
-
Spoty Katowice i okolice
ju ken du it I belive i can fly
-
Spoty Katowice i okolice
Dacie radę
-
Spoty Katowice i okolice
Aha nie będę miał grilla :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Niedaleko tego centrum handlowe w DG :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
I tak siatka pewnie będzie już zajęta :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja raczej pojadę tak jak pisałem
-
Spoty Katowice i okolice
idę na meczyk
-
Spoty Katowice i okolice
robota skończona ale myślałem że pójdzie szybciej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie wiem czy będę na spocie bo mam robotę po południu ja też nie będę ale Diman może cos tam po ustalać... I tak pewnie jutro będzie wszystko na szybko umawiane
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie wiem czy będę na spocie bo mam robotę po południu
-
Spoty Katowice i okolice
Jak zwykle zero konkretów :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
I jak tam jakieś konkrety na sobotę czy jak zwykle samowolka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam na robotę
-
Spoty Katowice i okolice
Nie mam kasy na wstęp bo bym pojechał a tak lipa bilet wstępu 20zł coś ciulasz Tak od osoby czyli 50zł praktycznie. Albo tak jak wtedy gość do mnie 35zł od osoby a ja do niego cooooooo
-
Spoty Katowice i okolice
nom gorące usta dwa Diman i Gregor coś mówili żeby wynająć domek na pogorii więc w niedziele może być ciężko... :polew: Tobie nie będzie ciężko bo robisz za kierowcę
-
Spoty Katowice i okolice
Nie mam kasy na wstęp bo bym pojechał a tak lipa