Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
takie mam tylko jeszcze. Dobra jadę się lansować po mieście
-
Spoty Katowice i okolice
U mnie jest fajny kontrast do nadwozia itp. Tak mi się podoba i nie muszę mieć tak jak wszyscy [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:57_________________________________________________ Lampy z bliska??
-
Spoty Katowice i okolice
Jak coś to chyba lustra maznę na czarno :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:53_________________________________________________ mogłeś zrobić odbłyśnik też na czarno jak moskal... Chciałem ale za dużo czyszczenia było na tym takim w paski
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ma takiej opcji Maski czarne to w calibrach itp
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No dobra tylko nie bijcie zaraz wkleję
-
Spoty Katowice i okolice
czyli jutro będzie można podziwiać...a może masz już jakieś foto ? Mam ale nie wkleję
-
Spoty Katowice i okolice
Auto poskładane :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam składać furę
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Zjem i idę składać furę do kupy Ja też jeszcze jutro i weekend
-
Spoty Katowice i okolice
O k**wa :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 21:37_________________________________________________Ja spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
Więcej optymizmu
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior i tak nie będzie spał w swoim domku :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Zmiany to najgorsza lipa pod słońcem [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 20:18_________________________________________________Nie chcę ktoś folii na dach do sedana
-
Spoty Katowice i okolice
No auto prawie skończone . Jutro na bank poskładam wszystko do kupy Miszka ja prawdopodobnie bede miał takiego dużego imbusa. Jak coś jutro będę miał ogarnięte auto to podjedź to porezamy Twoje. Tylko koło 17 muszę jechać po moją :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 19:21_________________________________________________Aha zapomniałbym wielkie dzięki dla Krola za cześć który była niezbędna, a której ni h*ja nie szło dostać
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ale to nie to samo co Ałdi Spadam spać- Spoty Katowice i okolice
seatowiec Weź mi nie mów bo rzygać mi się chcę po jeździe nim- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota i za kiełbaski- Spoty Katowice i okolice
przecież z cukru nie jesteśmy chyba- Spoty Katowice i okolice
Druga lampa bez szans nawet 5 minut to nie trwało No to na spocie będę Pani M też chyba będzie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
a oczyszczona z tego kleju ? :gwizdanie: :gwizdanie: to już pikuś Druga chyba pójdzie moment :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:06_________________________________________________Pogoda się robi nie ciekawa ale grill może być- Spoty Katowice i okolice
Sukces jedna lampa rozklejona- Spoty Katowice i okolice
Też chyba wpadnę [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 16:54_________________________________________________I też mam niespodziankę - Spoty Katowice i okolice