Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Kanar ja mam jakies zebranie w pracy i nie wyjde wczesniej. Jak masz numer to zadzwon do mnie
  2. Naewszcie moge sobie pisac normalnie z pracy
  3. Ja też się zwijam w wyrko :gwizdanie:
  4. Zdjęcie na pewno nie oddaje efektu. Ale jest ciekawie :gwizdanie:
  5. Dziwisz się :gwizdanie: no w sumie dopiero 22 z minutami O coś innego mi chodziło
  6. Dziwisz się :gwizdanie:
  7. viva noc viva spanie
  8. No ori valeo :gwizdanie:
  9. skąd ja to znam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a potem trzeba dokładnie oczyścić z teg kleju to szkło :gwizdanie: :gwizdanie: Ile się męczyłeś ze swoimi?? I czym podważałeś bo ja mam h*jowy śrubokręt
  10. Ale z was krejzole [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 21:29_________________________________________________ weź je na spota jutro Jak znajdę chwilę żeby podjechać i nie będą już pomalowane to je wezmę
  11. opierdol szkło na obkoło kątówą a potem sklej po cięciu ale to hardcore Jak jutro nie puści to na pewno zastosuje doraźniejsze środki mówię ci pomachaj kasą i się moment rozłożą Pomachaj sobie pałką :gwizdanie:
  12. opierdol szkło na obkoło kątówą a potem sklej po cięciu ale to hardcore Jak jutro nie puści to na pewno zastosuje doraźniejsze środki
  13. k**wa musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:
  14. Kupcie też coś dla mnie. j**any jakiś szary klej mocny jak sk***ysyn
  15. Była mała przerwa i siadam do lamp ponownie :gwizdanie:
  16. Część obudowy puściła reszta za chwilę. Ale obudowa ładnie będzie zmasakrowana :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 18:27_________________________________________________ czyli z garażu też nici ? Zależy jak mi lampy pójdą a mamy z Kanarem rezać przód jego :gwizdanie:
  17. Jutro mnie raczej nie będzie na spocie a jak będę to na pewno nie swoim autem :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 18:25_________________________________________________Ja mam w bagażniku grilla jakiego nikt nie ma
  18. Jedna lampa się smaży już ale coś czuje że nie będzie łatwo ;(
  19. Ty byłbyś chory jakbyś czegoś nie spłodził przez weekend To nie weekend tylko dzisiaj Spadam załatwić sprawę a potem lampy lądują w piekarniku
  20. Oby jej się podobało
  21. Jak już rezać to po całości Moja jak się dowie to raczej mnie długo nie zobaczycie
  22. no no no... folijka na daszeczek... jak ci to wychodzi? no keżor to pęknie To nie folia
  23. A to coś na smaki głównie dla Keżora :gwizdanie:
  24. To ja też się zwijam spać a miałem wyjść na chwilę. Jutro rano będzie porażka
  25. A nawet nie widziałem żadnych akcentów klubowych :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 21:57_________________________________________________Spadam załatwić sprawę Potem spać bo rano do roboty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.