Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Kanar ja mam jakies zebranie w pracy i nie wyjde wczesniej. Jak masz numer to zadzwon do mnie
-
Spoty Katowice i okolice
Naewszcie moge sobie pisac normalnie z pracy
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też się zwijam w wyrko :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Zdjęcie na pewno nie oddaje efektu. Ale jest ciekawie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dziwisz się :gwizdanie: no w sumie dopiero 22 z minutami O coś innego mi chodziło
-
Spoty Katowice i okolice
Dziwisz się :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
viva noc viva spanie
-
Spoty Katowice i okolice
No ori valeo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
skąd ja to znam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a potem trzeba dokładnie oczyścić z teg kleju to szkło :gwizdanie: :gwizdanie: Ile się męczyłeś ze swoimi?? I czym podważałeś bo ja mam h*jowy śrubokręt
-
Spoty Katowice i okolice
Ale z was krejzole [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 21:29_________________________________________________ weź je na spota jutro Jak znajdę chwilę żeby podjechać i nie będą już pomalowane to je wezmę
-
Spoty Katowice i okolice
opierdol szkło na obkoło kątówą a potem sklej po cięciu ale to hardcore Jak jutro nie puści to na pewno zastosuje doraźniejsze środki mówię ci pomachaj kasą i się moment rozłożą Pomachaj sobie pałką :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
opierdol szkło na obkoło kątówą a potem sklej po cięciu ale to hardcore Jak jutro nie puści to na pewno zastosuje doraźniejsze środki
-
Spoty Katowice i okolice
k**wa musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kupcie też coś dla mnie. j**any jakiś szary klej mocny jak sk***ysyn
-
Spoty Katowice i okolice
Była mała przerwa i siadam do lamp ponownie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Część obudowy puściła reszta za chwilę. Ale obudowa ładnie będzie zmasakrowana :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 18:27_________________________________________________ czyli z garażu też nici ? Zależy jak mi lampy pójdą a mamy z Kanarem rezać przód jego :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jutro mnie raczej nie będzie na spocie a jak będę to na pewno nie swoim autem :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 18:25_________________________________________________Ja mam w bagażniku grilla jakiego nikt nie ma
-
Spoty Katowice i okolice
Jedna lampa się smaży już ale coś czuje że nie będzie łatwo ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Ty byłbyś chory jakbyś czegoś nie spłodził przez weekend To nie weekend tylko dzisiaj Spadam załatwić sprawę a potem lampy lądują w piekarniku
-
Spoty Katowice i okolice
Oby jej się podobało
-
Spoty Katowice i okolice
Jak już rezać to po całości Moja jak się dowie to raczej mnie długo nie zobaczycie
-
Spoty Katowice i okolice
no no no... folijka na daszeczek... jak ci to wychodzi? no keżor to pęknie To nie folia
-
Spoty Katowice i okolice
A to coś na smaki głównie dla Keżora :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To ja też się zwijam spać a miałem wyjść na chwilę. Jutro rano będzie porażka
-
Spoty Katowice i okolice
A nawet nie widziałem żadnych akcentów klubowych :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 21:57_________________________________________________Spadam załatwić sprawę Potem spać bo rano do roboty