Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Kurde kusisz ale nie dam rady ;([br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:25_________________________________________________ No muszę tak zrobić
-
Spoty Katowice i okolice
bo zapierniczasz jak szalony to sie nie dziwie :gwizdanie: Ta tam się nie dało jechać więcej jak 20km/h a oświetlenia zero. Więc albo zrobią tą drogę szybko albo będziesz musiał przysyłać po mnie limuzynę :gwizdanie: To miało iść w odwrotną stronę [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:14_________________________________________________Kusząca propozycja ale trochę nie bardzo mi pasi wylądować w spiżu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 23:14_________________________________________________ Ciągle mam nadzieję że tylko coś się rozłączyło :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
bo zapierniczasz jak szalony to sie nie dziwie :gwizdanie: Ta tam się nie dało jechać więcej jak 20km/h a oświetlenia zero. Więc albo zrobią tą drogę szybko albo będziesz musiał przysyłać po mnie limuzynę
-
[ALL B5] Przednie lampy DEPO II lift od kogo z allegro?
depo po II lifcie ? Jakoś mi się nie chcę w to wierzyć przecież inter cars ma zabójcze ceny bez zniżek aż w poniedziałek zadzwonie i zapytam
-
Spoty Katowice i okolice
k**wa jak wracałem od Ciebie wczoraj to wpadłem w dziurę i mi chyba h*j strzelił jeden żarnik
-
Spoty Katowice i okolice
bawia sie w spizu Gdybym nie musiał ran o wstać też bym się pewnie bawił
-
Spoty Katowice i okolice
Ale pustka wszyscy poszli albo się bawić albo śpią :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No jak się zgodzi to proszę bardzo stary, ona już dawno sie zgodziła Yhy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No jak się zgodzi to proszę bardzo
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też raczej nie dam rady bo muszę jutro rano wstać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
gdzies ok.14 To będziemy w kontakcie ja narazie jadę pogrzebać trochę jak coś dajcie znać na telefon bo na forum mnie nie będzie raczej
-
Spoty Katowice i okolice
A o której kończysz??
-
Spoty Katowice i okolice
No jak zawsze organizacja do d*py
-
Spoty Katowice i okolice
No to konkrety o której i gdzie zbiórka
-
Spoty Katowice i okolice
No ja jestem otwarty na propozycje [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 11:37_________________________________________________Stanley też by chyba jechał
-
Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj tam gdzie napisał Miszka
-
Spoty Katowice i okolice
Tychy Sikorskiego np 100 Jak coś będę dzwonił
-
Spoty Katowice i okolice
I co mam jechać na ślepo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A jakie tam atrakcje mają :gwizdanie: -łódka Bols :gwizdanie: -gryll -piwko -dupeczki toples -pogoda Podaj jakiś adres może się wybierzemy
-
Spoty Katowice i okolice
A jakie tam atrakcje mają :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
co, gdzie i jak? jadę teraz umyć fure No nie wiem na jakąś polanę albo coś Znam kilka miejsc :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jedzie ktoś na grilla
-
Spoty Katowice i okolice
Ale pogoda dojebana na grilla siema leniu dlaczemu leniu? wczoraj, przez Basie znowu musiałem pić piwo Bo nie pracujesz dzisiaj i będę musiał tankować na stacji
-
Spoty Katowice i okolice
Tylko taki mini spot u Dimana Szkoda że musicie pracować jutro i się uczyć bo miałem smaki dziś coś wypić
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam bawcie się