Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
O której jutro lecimy na Kamień?? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
z rana. Wczoraj wróciłem późno z gliwic i nie miałem sił już tu wchodzić ale i tak się nic nie działo :gwizdanie: Keżor fele podczas jazdy tylko przydałyby się rozmiar większe
-
Spoty Katowice i okolice
i weekend Pogoda za***ista
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra cisnę też spać bo jutro ostatnia dniówka weekend [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 23:16_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
On ma Bilsteina B4 z tego co pamiętami chciał chyba 390zł :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Bardziej by mi pasował poniedziałek co Ty na to?? Jutro rano jestem i tak w pracy [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:55_________________________________________________Felgi widziałem na allegro nawet z sosnowca były. Na żywo nie widziałem ale na pewno robią robotę może być poniedziałek , byle nie wtorek , bo jade do Kraka z rana a co do felg jeszcze to na tym mercu to ch***j , ale pomyślałem sobie odrazu jak by nanaszych srebrnych A4kach wyglądał i jak dla mnie byłby mega ogień , ramiona są do samego końca , przez co optycznie felga jest większa [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:58_________________________________________________ej , a daleko masz po tą folie ? może byśmy i mój dach obkleili ? No ciekawe jakby się to prezentowało Folię zamawiałem od tego samego gościa co tą do lamp. A tu do tej z sosnowca mam niedaleko.- Spoty Katowice i okolice
Bardziej by mi pasował poniedziałek co Ty na to?? Jutro rano jestem i tak w pracy [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:55_________________________________________________Felgi widziałem na allegro nawet z sosnowca były. Na żywo nie widziałem ale na pewno robią robotę- Spoty Katowice i okolice
za***istych szprychowych felg , normalnie jak je zobaczyłem to Może zdjęcie nie oddaje efektu ale nie podobają mi się :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:48_________________________________________________Keżor pomógłbyś mi kiedyś ten dach zrobić :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:51_________________________________________________Siema Kanar zdecydowałeś się już na amory jakieś- [B5 AFN] Zawieszenie - Problem po wymianie amortyzatorów i sprężyn
Jeśli chcesz wyższe auto to trzeba było kupić wersję allroad. Przecież seryjne zawieszenie 1BA stoi bardzo wysoko :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
masz jakąś fotke lampy i auta jak siedzi ? bo ja mam dla Ciebie jedną fotke zaraz wrzuce Właśnie nie mam bo telefon mi siadł [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:43_________________________________________________Jaką masz dla mnie fotkę :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Bylczas vs gwint 1:0 dla Bulczasa Zrobiłem też jedną tylną lampę i jak dla jest fajnie- Spoty Katowice i okolice
Apropo gleby idę po colę=odrdzewiacz i idę walczyć z gwintem [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 15:47_________________________________________________ Ja bym nie wsiadł do takiego auta :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
jest piękna Przy tej wasze allroady mają mega glebę- Spoty Katowice i okolice
:polew:- Spoty Katowice i okolice
Masakra w ogóle miał założone amory od A6 i założył takie same nieźle musiało być kombinowane z tyłem że są amory z A6 i nie zdziwi mnie jak amory od A4 tam w ogóle nie pasują :gwizdanie:- [ALL B5] Pytanie dotyczące sprężyn -30
Popieram zdanie kolegi wczoraj jechałem A4 kombi kolegi który ma same sprężyny -30 H&R (dobra firma) na seryjnych amorkach :gwizdanie: Myślałem że na dołkach wyskoczę polecę jak Małysz Poza tym on przy -30 zwalnia bardziej na progach i czasami haczy a ja na gwincie o wiele niżej nie- Spoty Katowice i okolice
A miałem taki dobry humor jak przeczytałem że nie jedziesz to wiedziałem że się sp***doli :polew:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 15:05_________________________________________________Widzieliście to masakra http://www.a4-klub.pl/smf/zawieszenie/b5_afn_zawieszenie_problem_po_wymianie_amortyzatorow_i_sprezyn-t135741.0.html;new#new- [B5 AFN] Zawieszenie - Problem po wymianie amortyzatorów i sprężyn
A czemu kupiłeś amortyzatory od A6 jak masz A4 przecież A6 jest większym autem i cięższym tak na chłopski rozum nie trzeba się znać. Ktoś wcześniej coś kombinował czyli coś musiało być nie tak z autem. Popytaj czy nikt nie ma jakiś starych amortyzatorów z A4 oczywiście Q i podmień na nowej sprężynie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
To zmienia postać rzeczy- Spoty Katowice i okolice
Stara bieda Nastaw zegarek :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Może ja bym się wybrał :gwizdanie:- [B5 ADP] Jakie amorki na przód
dziwne, a ja jestem przekonany, że jednak są gazowe :gwizdanie: Potocznie się na nie mówi gazowe ale tak naprawdę są gazowo-olejowe Nie koniecznie byle by była gwarancja i numer katologowy był odpowiedni i będzie wszystko grało. Nie ma sensu przepłacać w sklepach. Najlepiej poszukaj gdzieś w swojej okolicy- Spoty Katowice i okolice
Jedź do you can dance i po sprawie wiem oglądam , a ta solówka w leginsach po prostu łogień No koleś dobry jest Ja nie oglądam tego gówna bo robi się z tego powoli taniec z gwiazdami [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:50_________________________________________________Dobra teraz naprawdę lecę - Spoty Katowice i okolice