Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: Czyżby kolega się źle czuł
-
Spoty Katowice i okolice
siema zakręcony :polew: Jakbyś pisał normalnym językiem a nie persowym to bym rozumiał
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
To tyle samokrytyki teraz zdupiam spać- Spoty Katowice i okolice
Dobra nie obgadujmy go bo się bidok obudzi. Kurde tak przeglądam stare zdjęcia auta i się zastanawiam gdzie ja miałem oczy że ono tak paskudnie wyglądało- Spoty Katowice i okolice
To trzeba mu przypomnieć bo menda jedna nigdy nie czyta spamu albo pół na pół ja biorę laskę a on ogóra :polew: To już kwestia dogadania ale myślę że Miszka pójdzie na to :polew:- Spoty Katowice i okolice
To trzeba mu przypomnieć bo menda jedna nigdy nie czyta spamu- Spoty Katowice i okolice
Jakbym miał tak na to patrzeć to bym musiał tylko jeść to co sam wyhoduje [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 01:30_________________________________________________ ok biorę przekonałeś mnie Nie znasz ceny :gwizdanie: Laska chce 10tys za ibize + 100tys dla mnie za znalezie kupca + wydymanie Cię mega ogórkiem :polew: [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 01:31_________________________________________________Dalej chcesz- Spoty Katowice i okolice
Może u Ciebie na wsi nie ma dobrych kebabów od Mayday nie jem kebabów :gwizdanie: kupiłem niedaleko dworca a wyrzuciłem go metr dalej, prawie nim rzygałem, dobrze że kawałek dalej był MC Ogólnie nie jadam w miejscach nie sprawdzonych Pracowałem w pizzerii i wiem jak wyglądają gratisowe dodatki w nocy [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 01:24_________________________________________________ Laska chce sprzedać ibizę i gratisowo daje siebie na rok :polew:- Spoty Katowice i okolice
Może u Ciebie na wsi nie ma dobrych kebabów- Spoty Katowice i okolice
hehe cicho udaję że nie wszystkie mi się podobają :polew: Chyba tylko te z redtube :polew:- Spoty Katowice i okolice
I Ty chcesz znaleź d*pę jak niby Ci fryzura nie podchodzi :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
i kto tu jest alko ja dzisiaj czyściutki jak łza To co może jeszcze jedno bo mnie smaki naszły [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 01:05_________________________________________________Kędzior może chcesz ibizę- Spoty Katowice i okolice
Dla mnie lepsza opcja z lewą lampą. Co tam alkoholicy ja właśnie wróciłem z kebaba i piwka- Spoty Katowice i okolice
Ale mi się spało :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No ja też chyba pójdę spać bo nie wypada w święto rezać ;(- Spoty Katowice i okolice
Długi weekend :kox:- Spoty Katowice i okolice
jeszcze pracuja Albo będą pracowali ;(- Spoty Katowice i okolice
też Ci to chciałem pisać , już ch***j z wodą na dachu , bo ona akurat jest potrzebna , ale Ty tym paściem nie wjdziesz mi do garażu , bo jest za niski , mój jest max obniżony żeby wjeżdżał do garażu , także trzeba poczekać na ładną pogode No już nie przesadzaj jakoś bym wjechał- Spoty Katowice i okolice
To ja spadam spać- Spoty Katowice i okolice
Pogoda jest przednia- Spoty Katowice i okolice
To ja też się melduje po spocie i po pracy. Jeszcze jedna nocka tylko :gwizdanie: Keżor nie ma sensu dziś tego robić bo auto całe mokre a zanim to wyschnie to 5 lat minie, musze to odpuścić- Spoty Katowice i okolice
Nic nowego- Spoty Katowice i okolice
Pewnie pod ziemią bo pogoda nie jest zbyt ciekawa- Spoty Katowice i okolice
Co tu taka cisza :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice