Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ja to tylko w trosce o Twoje bezpieczeństwo bo alkohol szkodzi zdrowiu :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
sam będziesz miał banię Nie mówię nie
-
Spoty Katowice i okolice
Zobaczymy za trochę ponad tydzień
-
Spoty Katowice i okolice
Odezwał się niepijący żłob :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Wy jak zwykle tylko gejowskiie tematy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Zatkało kakao [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 13:10_________________________________________________Spadam do pracy- Spoty Katowice i okolice
Ja jestem 3in1 - układającym trening, trenerem i ćwiczącym jeszcze potrzebujesz jakiś czynnik mobilizujący Wystarczy moje zdjęcie nago- Spoty Katowice i okolice
Ja jestem 3in1 - układającym trening, trenerem i ćwiczącym- Spoty Katowice i okolice
następny koks na SK To i ja muszę się zabrać za siebie- Spoty Katowice i okolice
Wyrwiesz 2 tys 500zł jest Twoje- Spoty Katowice i okolice
dostałeś kosztorys? No gość mi wysłał mialem a co? prześlij mi go na [email protected] zobaczymy czy można coś więcej wyciągnąć Poszło na dole masz adnotacje "BEZ ZWIAZKU OPONA TYŁ PRAWA" Jak byłeś u mnie widziałem, że masz ją uszczerbioną, możesz się odwołać, bo myślę, że jak kobieta przejachała Ci po feldze , to po oponie również. No chyba, że powiedziałeś rzeczoznawcy inaczej :gwizdanie: Bo tam jest stare uszczerbienie na feldze i powiedziałem że było. Mi ta kasa odpowiada szczerze spodziewałem się coś koło 600-700 :gwizdanie: aha, no to tak jest w porządku PS. To co, oddajesz do ASO ? Do ASO kolegi który mi to zrobi za flaszkę no poza felgą. I teraz się zastanawiam jak pomalować felgi bo takiego lakieru jak jest raczej nie uzyskam ;(- Spoty Katowice i okolice
dostałeś kosztorys? No gość mi wysłał mialem a co? prześlij mi go na [email protected] zobaczymy czy można coś więcej wyciągnąć Poszło na dole masz adnotacje "BEZ ZWIAZKU OPONA TYŁ PRAWA" Jak byłeś u mnie widziałem, że masz ją uszczerbioną, możesz się odwołać, bo myślę, że jak kobieta przejachała Ci po feldze , to po oponie również. No chyba, że powiedziałeś rzeczoznawcy inaczej :gwizdanie: Bo tam jest stare uszczerbienie na feldze i powiedziałem że było. Mi ta kasa odpowiada szczerze spodziewałem się coś koło 600-700 :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
dostałeś kosztorys? No gość mi wysłał mialem a co? prześlij mi go na [email protected] zobaczymy czy można coś więcej wyciągnąć Poszło- Spoty Katowice i okolice
dostałeś kosztorys? No gość mi wysłał mialem a co?- Spoty Katowice i okolice
Jak myślicie 1650zł za moje szkody to dobra kasa- Spoty Katowice i okolice
I nie udało mi się dojechać- Spoty Katowice i okolice
Spadam do pracy- Spoty Katowice i okolice
Wy lepiej tu grzecznie bo Monika zrobi porządek o tak- Spoty Katowice i okolice
Było paskudnie bo po drodze napaskudzili.... i wszystko sie kleiło... :polew: No Monika zapaskudziła robiąc tak- Spoty Katowice i okolice
Monika mówiła że jak ją Miron odwoził ostatnio to modliła się żeby już wyjść z tego auta tak tam jest paskudnie- Spoty Katowice i okolice
przecież B7 to zło- Spoty Katowice i okolice
Do której będziecie siedzieć na tym grillu bo może wpadnę po pracy :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:37_________________________________________________Ale fury były kox naprawdę- Spoty Katowice i okolice
wiem - Monika mi dzwoniłą jesteś pewny że to była Monika [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 10:18_________________________________________________Spadam do PZU trzymać kciuki- Spoty Katowice i okolice
A ja mam drugą zmianę i mnie nie będzie na spocie :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice