Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ja się piszę na ten skok ale w takim samym systemie jak Stanely Pozbieraj graty i daj znać to zrobimy wszystko za jednym zamachem
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra trzymcie się spadam do roboty Na szczęście tylko 3 nocki więc na lajcie
-
Spoty Katowice i okolice
Szkoda że nie masz Q bo byś mógł od niego odkupić :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
szukam, ale tak na lajcie, bo zbliża się termin wymiany rozrządu, oleju itp W sumie to nie znam się na tych technicznych sprawach zawiasu, ale szukam 1BE A co Ty tam dokładnie masz? Ja polecam eibachy, w poprzednim aucie miałem i byłem bardzo zadowolony A 1BE możesz szukać do usranej śmierci nie spieszy mi się Spoko ja zapragniesz gleby to popatrz sobie na tą fotkę
-
Spoty Katowice i okolice
szukam, ale tak na lajcie, bo zbliża się termin wymiany rozrządu, oleju itp W sumie to nie znam się na tych technicznych sprawach zawiasu, ale szukam 1BE A co Ty tam dokładnie masz? Ja polecam eibachy, w poprzednim aucie miałem i byłem bardzo zadowolony A 1BE możesz szukać do usranej śmierci
-
Spoty Katowice i okolice
bo przyjdzie miszka i :polew: I zacznie gadać o innych cyckach :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Wam tylko cycki w głowie
-
Spoty Katowice i okolice
że niby razem Z nim bym chętnie poszedł ale raczej któryś z nas by z pracy nie wrócił
-
Spoty Katowice i okolice
Trzym się Pucek ja też w niedługim czasie zdupiam na nockę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Pytałeś gościa z forum chyba tom77 może on będzie miał taniej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja kupiłem z tego sklepu co Stanley wysłał tylko ja mam H6W ale kupiłem taką http://www.natea.pl/index.php?cPath=22_45 i jak dla mnie świeci idealnie barwa praktycznie taka sama jak ksenonu [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 17:46_________________________________________________Tu masz taką samą tylko na gniazdo W5W http://www.natea.pl/product_info.php?cPath=22_30&products_id=40
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka diody takiej nie kupisz zeby swiecila jak zwykła żarówka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Co tam słychać [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 17:29_________________________________________________Dawno nie padało
-
Spoty Katowice i okolice
piątek, sobota do roboty To nie zazdroszczę
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam spać Jutro Keżor nie dam rady chyba podjechać bo wyskoczyły mi inne plany
-
[B5 AHU] Jakie CB do 200 zł
Nie chcę zakładać nowego tematu więc pytam czy ten zestaw będzie dobry ewentualnie coś do 300zł http://www.audiopioneer.pl/index.php/product/show/id/676
-
Spoty Katowice i okolice
Następnym razem chyba też się skuszę na to
-
Spoty Katowice i okolice
Jakbyś chciał to już dawno byś znalazł jest kilka sposobów np. telefon do ASO a o dziale części już nie będę wspominał
-
Spoty Katowice i okolice
Wypiję killka kielonów i też idę w kimę
-
Spoty Katowice i okolice
no jak teraz zaczniesz pić to nie wróże szybkiego przebudzenia, chyba, że robicie flaszkę na czterech i nyny Mamy dwie flaszki na 2 plus dwie laski Kurde no może dam jakoś radę :gwizdanie: Chociaż tak z godzinę trzymajcie Monika niech prowadzi :gwizdanie: oo dzięki Diman Ta chyba trolejbusa :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no jak teraz zaczniesz pić to nie wróże szybkiego przebudzenia, chyba, że robicie flaszkę na czterech i nyny Mamy dwie flaszki na 2 plus dwie laski Kurde no może dam jakoś radę :gwizdanie: Chociaż tak z godzinę trzymajcie
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra spadam na w wódkę postaram się jutro zameldować na 8 w SG jakby mnie nie było zarezerwujecie mi miejsce :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj rozpalałem beż rozpałki
-
Spoty Katowice i okolice
O k**wa jak zaczynam teraz flaszkę i pewnie nie wstanę tak wcześnie Jak coś to gdzie się ustawiacie w gliwicach??[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 22:09_________________________________________________Ja grilla mam już w bagażniku
-
[B5 AFN] Amortyzatory - odwieczny problem :)
Ja mogę dodać jak kupiłem auto to miałem sachsy na seryjnych sprężynach i było bardzo komfortowo dla mnie za bardzo Rozważ te Bilsteina B4