Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Jak zwykle wszyscy idą jak ja jestem
  2. spadam do roboty :gwizdanie:
  3. na jaki ? :polew:
  4. z rana dopiero wstałem
  5. pssyt do kolacyjki [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 22:24_________________________________________________ Chcę taką zabawkę do domu na spotach się będziemy takimi bawić :kox: No pod realem idealna miejscówka
  6. pssyt do kolacyjki [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 22:24_________________________________________________ Chcę taką zabawkę do domu
  7. Ja też już załatwiłem co miałem załatwić i też zaraz chyba jakieś piwko się napiję
  8. Nie no nic przecież Ty abstynent jesteś
  9. A Ty też w domu Kędzior
  10. Ja kupowałem jakieś z katowic ale nie nie moge znalez tego sprzedawcy. Najlepiej kup h7 podejdzie bez rezania [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 19:21_________________________________________________http://www.allegro.pl/item1032325233_cyfrowy_uniwersalny_zestaw_xenon_hid_h7_gwarancja.html Gracjan i Keżor chyba polecali z tego sklepu :gwizdanie:
  11. Ty je lepiej zmień bo tam chyba nie ma bieżnika
  12. I dobrze nie może być takich samych aut Co Ty chcesz rozjaśniać jak wszystko masz jasne wiedzę, że idziemy w dwóch różnych kierunkach..Ty ściemniasz a ja chcę rozjaśnić :gwizdanie:
  13. Efekt prac dzisiejszych, ale jestem średnio zadowolony chyba będę malował środki na czarno :gwizdanie:
  14. z rana albo z wieczora jakby Max napisał :polew: Weekend Szkoda że taki krótki :gwizdanie:
  15. Bulczas odpowiedział(a) na Miszka82 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No można :gwizdanie: choć lepiej kupić do tego sportowe amory
  16. Ja spadam do roboty za chwilę reszta pewnie w SGL :gwizdanie:
  17. Bulczas odpowiedział(a) na Miszka82 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Co planujesz wsadzić :gwizdanie:
  18. Grisza wsadzaj wzór RS4 tylko zrób dobre zabezpieczenie bo choruje na te felgi http://allegro.pl/item1017048089_model_new_rs4_yokohama_toyo_oryginalne_fv_22.html :slina:
  19. Spadam na rozmowę :gwizdanie:
  20. Bulczas odpowiedział(a) na Miszka82 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No Miszka ledy są Tylko trochę w dół by się przydało go opuścić
  21. Panowie nie pijcie więcej bo nie można zrozumieć co piszecie
  22. czekam w takim razie na Ciebie u siebie w domu !! JUŻŻŻŻŻ Dziś nie dam rady chyba :gwizdanie: O 17 idę na rozmowę o pracę a potem do roboty muszę się szykować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.