Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. kędzior :gwizdanie:
  2. Twoja esa jest jedyna i nie się jej nie poznać [br]Dopisany: 10 Maj 2010, 17:44_________________________________________________ no jak narazie tak , może w przyszłym miechu , ale bardziej jestem przekonany do lakieru :gwizdanie: albo do jakieś mega wypaśnej foli z folia tec , albo 3M , żeby miało to ręce i nogi Ja narazie zamawiam na lampy i tak. Pogada z bratem on pracuje w magazynie 3M może coś załatwi :gwizdanie:
  3. Keżor to Ty chcesz tylko folię na tylne lampy tak
  4. za***iście się prezentuję Ale to nie Twoja :gwizdanie:
  5. Teraz to nie pasuję do niczego a później będziecie się ślinić na ten widok
  6. A sportowe kity jeszcze twardsze :gwizdanie: Napisz ile funduszy chcesz przeznaczyć na zawias...
  7. Powróciłem z garażu. Gwintu nie idzie ruszyć nawet rurka fi50 i dł 1m nie pomogła ;( Może ktoś ma jakiś pomysł :gwizdanie: Poza tym pomierzyłem lampy i dach i zaraz będę zamawiał folię A jedna rzecz która mi wyszła to ta
  8. Ja spadam do garażu
  9. a byłeś po la folię ? Jeszcze nie [br]Dopisany: 10 Maj 2010, 11:10_________________________________________________Ale ta folia do lamp będzie szła z neta i tak tylko muszę iść wymierzyć żeby nie zamówić za mało
  10. Dzwoniłem do Stana i mówił że był na chwilę w pracy, ale że się źle czuł to wrócił do domu :polew:
  11. czyli nie ma co jechać do stanleya się tankować :gwizdanie:
  12. Ja też zdupiam spać do jutra
  13. Pocieszymy goWięcej optymizmu
  14. Mi to samo wkręcał jak jechaliśmy i że za pół godziny ma przesiadkę
  15. Opowiedz o Wioli
  16. Szkoda że nie widziałeś Stana :polew: Stana? a co z nim było? Leżał na łóżku jak szynka na kromce a Kędzior bawił się jego sutkiem :polew:
  17. Szkoda że nie widziałeś Stana :polew:
  18. :polew:
  19. Spoko to był mój szofer [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 22:22_________________________________________________ I to jaki
  20. o curwa ja już sie mogę wyprowadzać ... Nie no nie widzieli z których drzwi wychodzimy :gwizdanie:
  21. Kędzior odstawiony do domu I tekst do pary po 50 roku życia jak schodziliśmy po schodach " Wy też wracacie z imprezy" :polew:
  22. Wolę loda :gwizdanie:McFlurry hmmm, nie wiem . narazie mam inne wydatki .. ale taki kawałek na tylne lampy bym chciał :gwizdanie: Folię na lampy też będę brał to zamówię dla Ciebie też
  23. Czyli taka la parówka w skórce :polew:
  24. Keżor brać Ci tą folie na dach bo jutro chyba się wybiorę po nią :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 20:34_________________________________________________ ale Ty mówisz teraz powaznie czy żartujesz? bo już nie wiem Poważnie Kędzior nie wie co się dzieje trzeba to wykorzystać
  25. To wyjeżdżam powoli za jakąś chwilę będę :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.