Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700 za 7 stów bym je wziął, a co w przypadku jak paczka ginie:D A tego nie wiem. Powiedziałbym że nie załadowali na auto
-
Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
dzięki za pomoc koledzy odkręcone Zrobiłem odcisk z plasteliny, potem kolega dorobił coś na ten wzór. Rozwierciłem środekm wbiłem na siłę nasadkę i jakoś poszło
-
Spoty Katowice i okolice
Też mam dwa dunlopy i 2x toyo. Dunlopy są super a toyo na śniegu trochę kiepsko ale dają radę. A Barumy to porażka całkowita Na następny sezon chcę właśnie spróbować Uniroyal
-
Spoty Katowice i okolice
To Cię Miszka dojedzie na spocie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Teraz to on na felgach stoi
-
Spoty Katowice i okolice
O k**wa pick-up :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
A gdzie k**wa dokładki :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Idealnie
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
No nic ciekawego 216-stki, kolektor AWX i soft pod ori graty Śrubkę znalazłem w takim malutkim sklepie za stacją statoil na wawelu
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Dzięki Setup zimowy :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:37_________________________________________________Aha zapomniałem napisać wpadło z musu turbo BRD Na wiosnę na pewno FMIC i strojenie BRD pewnie od Crisa Akurat nie
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Dzięki Setup zimowy :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:37_________________________________________________Aha zapomniałem napisać wpadło z musu turbo BRD Na wiosnę na pewno FMIC i strojenie
-
Spoty Katowice i okolice
To poruchałeś grubo podłogę :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:31_________________________________________________Okocim psssyt wy tylko o jednym, a gdzie uczucie? Zapomniałem że jesteś romantykiem
-
Spoty Katowice i okolice
To poruchałeś grubo podłogę :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:31_________________________________________________Okocim psssyt
-
Spoty Katowice i okolice
zawsze coś źle to ile muszę jebnąć -200 żeby to wyglądało ? akjam Obetnij jeden zwój i będzie gites :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
http://moto.allegro.pl/zawieszenie-h-r-do-audi-a4-i1269906880.html Na allegro pełno tego :gwizdanie: Musisz się określić co chcesz
-
Spoty Katowice i okolice
Dawajcie na OPT na tvn tubo :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:31_________________________________________________http://moto.allegro.pl/sprezyny-audi-a4-b5-eibach-30-30-amortyz-boge-i1274650483.html
-
Spoty Katowice i okolice
dobry Miszka jak chcesz coś dobrego -30mm to A-rek ma springi Eibacha na handel chyba
-
Spoty Katowice i okolice
Okocim pssssyt
-
Spoty Katowice i okolice
Miałem alu ale zrezygnowałem bo ciężko je utrzymać A stali nie szkoda Co za problem pomalować
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 20:03_________________________________________________I lans się skończył :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Szybka pomoc, felgi
ET 35-45
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Dobra spadam spać jutro kręcenie gwinta do góry, zimówki i kolektor AWX jak pogoda dopiszę :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Może Corsa B albo Astra. W Fiacie to sama blacha tylko. Albo Escorta - Spoty Katowice i okolice