Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Idę rezać zaraz
-
Spoty Katowice i okolice
Fiesta była spoko i była niezawodna. Dziura nie dziura, schody itp. Wszystko pokonała
-
Spoty Katowice i okolice
taaaaa gada to ten któremu miesiąc stało auto przed założeniem turbiny To była awaria i brak czasu żeby to poskładać. A TY lepiej się nie odżywaj bo komu teraz stoi :gwizdanie: bo czekam na likwidatora :gwizdanie: a pozatym mam chorobowe Też siedziałem na L4 jak mi auto stało
-
Spoty Katowice i okolice
taaaaa gada to ten któremu miesiąc stało auto przed założeniem turbiny To była awaria i brak czasu żeby to poskładać. A TY lepiej się nie odżywaj bo komu teraz stoi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
czego dusza pragnie Lepiej się napij czyli to co umiesz najlepiej
-
Spoty Katowice i okolice
Lpgieusz i ten któremu więcej auto stoi niż jeździ bo po muśnięciu gazu wir w baku
-
Spoty Katowice i okolice
a Ty Basia, musisz mi coś zdradzić, bo kędzior mi coś wkręcił, a to nie może być prawda ta Basia to z dużej ale kędzior to z małej kolega... wpadka W każdym poście piszesz mendo kolegów z małej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja znam tylko Kędziora romantyka ze stacji BP :polew: Innych nie znam a na pewno nie mnie
-
Spoty Katowice i okolice
Co wy ku***a wiecie o romantyzmie
-
Spoty Katowice i okolice
taaa... jak to kurde działa... jak ja to jutro założe... i jeszcze kur** zderzak mam dziurawić... :polew: [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:30_________________________________________________nie no koniec spadam bo mi tu grożą i w ogóle... Najgorsze dla mnie będzie podłączenie elektroniki bo z tego jestem zielony :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie odpadłem ale zaglądam tu tylko przejściowo mam inne priorytety
-
Spoty Katowice i okolice
No u mnie robie
-
Spoty Katowice i okolice
ale osoooo chodzi bulczas, luuukaj, tak się montuje w zderzaku z polifta, nie wiem jak w przedlifcie :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/audi-a4-99r-po-liftingu-lift-pod-xenon-i1290595919.html jaki to kolor ? chyba taki jak mój, taki z duuupy jak byś chciał to mam pochytane 3 różne sztuki na śląsku poślij mi linki na gg żeby nikt nie widział Myślisz że ktoś Ci kupi [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:00_________________________________________________ A masz kompletny srebrny z halogenami i kratkami za 200zł
-
Spoty Katowice i okolice
ale osoooo chodzi bulczas, luuukaj, tak się montuje w zderzaku z polifta, nie wiem jak w przedlifcie :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/audi-a4-99r-po-liftingu-lift-pod-xenon-i1290595919.html jaki to kolor ? Jakiś ciemny granat chyba :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Pisałem mnie wyszły 150zł plus jakieś bzdury i trochę pracy. Spryski od Octavi II 65zł, zbiorniczek 40zł, pompka 50
-
Spoty Katowice i okolice
Prawie tak samo jak polift tylko zaślepka nie równa się ze zderzakiem więc nie ma sensu przepłacać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Bez tego niestety się nie obejdzie nie lepiej kupic z polifta? ładniej to wygląda, poza tym i tak będziesz musiał kombinować pod FMIC :gwizdanie: A po co mam wydać kupe kasy na zderzak jak tu wystarczy dziurki wywiercić. Spryski z polifta ze zderzakiem by mnie wyszły grubo ponad 500zł, dla mnie nie sensu a wygląd trochę tylko lepszy.
-
Spoty Katowice i okolice
Bez tego niestety się nie obejdzie
-
Spoty Katowice i okolice
Paczka odebrana Seski mnie spryski wyszły jakieś 150zł ori wszystko :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 21:39_________________________________________________ a co tam robi pod łózkiem anal intruder ? a gdzie te 3 monitory/telewizory :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
To co? Jutro rezanko? :gwizdanie: No rezanko Zaraz jadę do Taliba po tajl a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? Spryski lamp
-
Spoty Katowice i okolice
To co? Jutro rezanko? :gwizdanie: No rezanko Zaraz jadę do Taliba po tajl
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
No mógłbym poupalać te furki tam... :kox: S5, Czekolada R8 albo żółty kozacki Avancik... :kox: To żołte to chyba RS4 patrząc po lusterkach :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 09:36_________________________________________________też się zawijam do pracy- Spoty Katowice i okolice
Jeszcze dziś i długi weekend [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 09:13_________________________________________________Ale mają za***isty tor :kox: Audi in Kitzbühel- Spoty Katowice i okolice
Zmień dilera albo bierz działkę mniej - Spoty Katowice i okolice