Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Jak wrócę na chatę jutro zaraz robię przelew. Przecież zawsze tak jest że wszyscy czekają na ostatnią chwilę żeby Miron żadnej lokaty nie założył
  2. Jak ma być na powietrzu to może i bym wpadł...Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Opłaca ci się gonić te 3 litry na 40 min?A co, mecz jest? Chyba na łonie natury spędzicie troche wiecej czasu a nie jak na podziemnym godzina i do domu.Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka A no jest [emoji6]Kto gra?
  3. Chętnie ale dziś siedzę koło Poznania Jeśli się nie zmienią moja praca to już nigdy nie będę na spocie To się chyba od razu zwraca
  4. Pajda jak chcesz podeślę Ci tomtoma z licencją do 2055 chyba Ściągasz normalnie raz mapy i potem działa w trybie offline
  5. Bulczas odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    We wtorek będę w Poznaniu. Tylko muszę to mieć gdzieś na głównej trasie bo jadę dużym
  6. Z tą przypadloscia też się zmierzylem bo akurat też tam jechałem i Q nie mam wiec gowno to warte ino znaczek w wątku na forum szkoda kasy Możliwe że jakby było Q tam to bym pojechał normalnie... Ale jak się później okazało winne były tuleje na tylnej belce i na 99% dlatego rzuciło tyłem, dwa prędkość plus błoto pośniegowe dały swoje dwa grosze. Co do Q to miałem dwa auta z tym napędem i prowadziły się dużo lepiej niż ośki. Teraz wiem tylko jedno że Q musi być grubo ponad 200 kucy bo inaczej to nie jedzie... Mimo wszystko przy kupnie bym wolał kupić Q niż jakieś blutki i inne srutki Swoją drogą ze względu na wszechobecny korbotronik w Audi zmieniam markę
  7. Witam
  8. Witam Dla mnie ogólnie buda b5 jest mega. Potem dopiero b8 mi się podoba
  9. nie ma już miejsczadymiarze nie jadą Miszka zarząd zadecydował że jechać możesz tylko z Ulą Czujesz sytuacje..wpada Ula nad rzekę i krzyczy .....Kto wjedzie nawarą do rzeki? Bardziej by krzyczyła chyba - kto przejedzie Miszke żeby wytrzeźwiał w końcu
  10. Ty Miszka tak średnio piszesz dwa razy na tydzień A potem jest "kto wjedzie nawarą do rzeki"
  11. Z tyłu w ośce sa gumy na belce, jeśli są zużyte to zamiata tyłem. Jeśli coś stuka to mogą to być jeszcze górne mocowania amora, tam jest poduszka i łożysko i taki cieńki metalowy oring który lubi się uwalić i wszystko jest luźne
  12. Ciężka sobota za mną... Trzeba zasadzić klina chyba..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.