Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ale się paskudnie czuję :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
widocznie juz uczulony jest i przewrazliwiony na pewne teksty :gwizdanie: Kolega trafił w sedno :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kolego, wiem co to znaczy zły humor u Kobiety :gwizdanie: 3 lata odczuwałem to na własnej skórze Spoko kolego ale czas leczy rany
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek radzę nie włazić kobietą w drogę w takim stanie
-
Spoty Katowice i okolice
masz okres? :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
No raczej pojadę swoim :gwizdanie: niepijesz?? Organizuj transport i mogę pić- Spoty Katowice i okolice
No raczej pojadę swoim :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Jestem ciekawy Kędzior ile z Tobą wytrzyma- Spoty Katowice i okolice
Mogę zabrać parasol słoneczny z garażu :polew:- Spoty Katowice i okolice
Kurde wiedziałem że pogoda się sp***doli na weekend ;(- Spoty Katowice i okolice
Keżor w sam raz na masę. Wdupisz tyle bułek i będziesz kox w c**j :kox:- Spoty Katowice i okolice
z rana. k**wa i chyba nici z grilla- Spoty Katowice i okolice
Ja spadam na wódkę do jutra- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
:polew: NIE ej no nie bądź taki zobaczymy jutro ,ale nie chce jej zrazić do siebie wami :polew: My jesteśmy niegrozni :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Dla mnie też jest prawie za***isty piątek- Spoty Katowice i okolice
Witam wieczorem- Spoty Katowice i okolice
no wlasnie cos bedziemy napewno robic ale pewnie nic specjalnego nie wymyslimy tylko albo i pewnie tyle albo az tyle :kox: Czyli tak jak zwykle- Spoty Katowice i okolice
Pewnie stoi na jakimś nierównym terenie popsułeś ten piękny obraz PS. szkoda ze nie zrobilem zdjecia tylnego koła ( wyglądam jak rasowy allroad ) U mnie na gwincie czasami jest jakbym miał koło schowane w nadkole- Spoty Katowice i okolice
Pewnie stoi na jakimś nierównym terenie- Spoty Katowice i okolice
I tak to odkręcę nie dziś to kiedyś- Spoty Katowice i okolice
k**wa j**any gwint. Chciałem se posadzić auto w dół i jedna strona poszła ładnie a z drugiej ni h*ja nie da się odkręcić- Spoty Katowice i okolice
Martw się lepiej o swój interes bo mój ma się dobrze- Spoty Katowice i okolice
nie masz gnoju w baku? :gwizdanie: a zawsze wszyscy mi tak dokuczali że nie wpadam na spoty do Was...nie dość że mam benzynę to 50 km w jedną stronę, a Wy macie klekoty i 20 km :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: duuuupy wołowe z WAS :> Nie chodzi o benzyne Pucek bo to dla mnie nie problem. Mam już inne plany ale zobaczymy. - Spoty Katowice i okolice