Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Ale się paskudnie czuję :gwizdanie:
  2. widocznie juz uczulony jest i przewrazliwiony na pewne teksty :gwizdanie: Kolega trafił w sedno :gwizdanie:
  3. Kolego, wiem co to znaczy zły humor u Kobiety :gwizdanie: 3 lata odczuwałem to na własnej skórze Spoko kolego ale czas leczy rany
  4. Pucek radzę nie włazić kobietą w drogę w takim stanie
  5. masz okres? :polew:
  6. No raczej pojadę swoim :gwizdanie: niepijesz?? Organizuj transport i mogę pić
  7. No raczej pojadę swoim :gwizdanie:
  8. Jestem ciekawy Kędzior ile z Tobą wytrzyma
  9. Mogę zabrać parasol słoneczny z garażu :polew:
  10. Kurde wiedziałem że pogoda się sp***doli na weekend ;(
  11. Keżor w sam raz na masę. Wdupisz tyle bułek i będziesz kox w c**j :kox:
  12. z rana. k**wa i chyba nici z grilla
  13. Ja spadam na wódkę do jutra
  14. :kox:
  15. :polew: NIE ej no nie bądź taki zobaczymy jutro ,ale nie chce jej zrazić do siebie wami :polew: My jesteśmy niegrozni :gwizdanie:
  16. Dla mnie też jest prawie za***isty piątek
  17. Witam wieczorem
  18. no wlasnie cos bedziemy napewno robic ale pewnie nic specjalnego nie wymyslimy tylko albo i pewnie tyle albo az tyle :kox: Czyli tak jak zwykle
  19. Pewnie stoi na jakimś nierównym terenie popsułeś ten piękny obraz PS. szkoda ze nie zrobilem zdjecia tylnego koła ( wyglądam jak rasowy allroad ) U mnie na gwincie czasami jest jakbym miał koło schowane w nadkole
  20. Pewnie stoi na jakimś nierównym terenie
  21. I tak to odkręcę nie dziś to kiedyś
  22. k**wa j**any gwint. Chciałem se posadzić auto w dół i jedna strona poszła ładnie a z drugiej ni h*ja nie da się odkręcić
  23. Martw się lepiej o swój interes bo mój ma się dobrze
  24. nie masz gnoju w baku? :gwizdanie: a zawsze wszyscy mi tak dokuczali że nie wpadam na spoty do Was...nie dość że mam benzynę to 50 km w jedną stronę, a Wy macie klekoty i 20 km :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: duuuupy wołowe z WAS :> Nie chodzi o benzyne Pucek bo to dla mnie nie problem. Mam już inne plany ale zobaczymy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.