Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Weźźźź nie rób scen... co ty d*p nie potrafisz wyrywac na trzeźwo... wystarczy byc łagodnym wesołym misiem przytulanką i gotowe... :naughty: Pucek takiego czegoś nie potrafi na trzewźo :polew:
  2. Monika mnie zawiezie chyba rydwanem. Jak ona nie ma prawka. Wbijemy się na namiot Gregora i jakoś damy radę
  3. Szkoda że jestyem pod wpływem bo bym się wybrał zobaczyć co ta czekolada warta :gwizdanie:
  4. Miękka pytka. Kto Ci każe rano wracać :gwizdanie: Może dzieci Ci płaczą :gwizdanie: :polew:
  5. Czemu wszędzie muszą być geje :polew:
  6. Może sobota co Ty na to :gwizdanie: a ciekawe gdzie będę nocował albo ciekawe kto mnie odwiezie do Rybnika :gwizdanie: Przeceiż będzie można u Keżora na działce pewnie zanocować
  7. Może sobota co Ty na to :gwizdanie:
  8. Ja świat jest piękny po paru browarach i ciężko przerobionych 8 godzinach pracy k**wa a jutro o 8 muszę wstać. A jutro powtórka z rozrywki masakra moja wątroba chyba tego nie wytrzyma [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 23:58_________________________________________________No to spadam twardzile [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 23:58_________________________________________________Stan kobieta nie mogą nami rządzić :gwizdanie: Baby trzeba trzymać krótko yyyyyyyyy, tzn zakonnice trzeba trzymać krótko [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 23:59_________________________________________________Także tego, ttttttttaaaaaaakkkkkkkkkkkżżżżżżżżżżeeeeeeee tttttttteeeeeeeeeeggggggggggooooooooooo :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 23:59_________________________________________________Noto chyba pójdę spać Ale że Dudka nie wzieli na mudnial :polew: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________Trzymaj się Bulczas [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________Narazie Bulczas :polew:
  9. Ja spadam do roboty do wieczora
  10. Po co Ci namiot i tak nie trafisz do niego
  11. Ceny z kosmosu
  12. No ja też nie piję bo autem
  13. Może zrobimy grill dla abstynentów będzie więcej chętnych
  14. Dokładnie
  15. chyba za sztukę chyba za sztukę :polew: netto Dotego oczywiście rabat 20% [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1018922288_5x112_model_rs4.html głupio wam made in italy - powodzenia :gwizdanie: :gwizdanie: Miron jeździ na wsp italy i nie narzeka :gwizdanie:
  16. Grubo
  17. Ja zapodam jakiś pakiet film i też idę w kimę
  18. chyba za sztukę chyba za sztukę :polew: netto Dotego oczywiście rabat 20% [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1018922288_5x112_model_rs4.html głupio wam
  19. To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:50_________________________________________________ Oko przeszedł koło mnie, że aż mi budą zatrzęsło... :gwizdanie: wyrwoł jak niewiem :> ja caly czas 100 lecę a jego nie ma i niema więc niewiem czy przez tą prędkość go wyprzedziłem i niezauważyłem czy cooo :polew: :polew: A mówicie że ja szybko jeżdżę
  20. Nie gadaj a on miał 18" :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:44_________________________________________________ I w dodatku dla kolegów z klubu by pewnie coś jeszcze opuścił z ceny... :gwizdanie: z 8500 na 8000 :polew: :polew:
  21. Ja chcę tylko fele z tego auta była dziś taka na takich na spocie :wallbash: Nie chcę się kolega zamienić na moje za***iste BBSy :gwizdanie:
  22. Ja chcę tylko fele z tego auta
  23. Niby czemu
  24. I nie zdążyłem na spota j**ana robota Na grilla się piszę na obie daty
  25. nieee , czekam na info :gwizdanie: Pewnie się głowią chłopaki czemu tak się dzieje :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.