Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
A wydzwaniaj sobie
-
Spoty Katowice i okolice
Impra się zaczyna o 11. To może koło 10 pod go sportem bo i tak musze po Keżora jechać
-
Spoty Katowice i okolice
To o której się zbieramy. Możesz jechać z nami Kędzior
-
Spoty Katowice i okolice
Kurde nikt więcej nie chcę jechać Kędzior Stanley :gwizdanie: Nie po drodze ale nie robi mi to problemu
-
Spoty Katowice i okolice
Ty , to o kerej jedziemy jutro i czy jedziemy ? :gwizdanie: No nie wiem. Znajomi z klubu ibizy jadą z pod reala w czeladzi o 9:30 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Twardy koksie nie kozacz tak
-
Spoty Katowice i okolice
To Ty też nią jesteś skoro siedzisz na forum
-
Spoty Katowice i okolice
ja :gwizdanie: no wlasnie Pucek obnizenie bylo -40 czy -35 :?: ja bylem przekonany, ze Vogtlan robi tylko -35,-30 i -25 ja :gwizdanie: no wlasnie Pucek obnizenie bylo -40 czy -35 :?: ja bylem przekonany, ze Vogtlan robi tylko -35,-30 i -25 Powiedz tylko czy warto je kupić. Czytałem że ta firma współpracuje z firmą KONI
-
Spoty Katowice i okolice
miałem sprężyny tej firmy :gwizdanie: obniżenie -40 i było OK ogólnie mogę polecić Czyli to co wyczytałem na necie to raczej prawda :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Miłej pracy chłopacy :gwizdanie: Ktoś coś słyszał na temat zawieszeń Vogtland
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też chyba nie dam rady podjechać do gliwic :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ale się ściemniacie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja odwiedziłem kilka komisów i same paści...nie wiem czy ktoś jeszcze kupuje furki w komisach Mój bolid jest z komisu
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też mam wolne do stałęm jakieś czekolady, kawę i 5,20zł za dojazd
-
Spoty Katowice i okolice
Weekend
-
Spoty Katowice i okolice
NIE a żeby ci dali gorzką :polew: :polew: Ja lubię gorzką a to żeby ci dali tylko kawę Kawa się najbardziej przyda :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
To nasza specjalność
-
Spoty Katowice i okolice
NIE a żeby ci dali gorzką :polew: :polew: Ja lubię gorzką
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
a jutro wolne? Idę oddać krew a tym samym mam dzień wolnego za free
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam powoli na ostatnią nockę
-
Spoty Katowice i okolice
Diman! Trzymaj się tam jakoś! Jakbyś nie mógł się dogadać to dzwoń! :wink4: poradzi sobie Diman :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ma być ładnie może walniemy jakiegoś grilla
-
Spoty Katowice i okolice
Wybiera się ktoś na OSSY w sobotę albo niedzielę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dasz czarny dach to będzie się ładnie komponowało Diman wracaj