Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Czego to ludzie nie wymyślą. Gdyby nie koszty utrzymania na pewno bym jeździł Imprezą
-
Spoty Katowice i okolice
Ale to lepiej za***rdalaA co powiecie na to :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
A ja takim
-
Spoty Katowice i okolice
To kiedy idziemy na łowy do Media
-
Spoty Katowice i okolice
mamy super operatora i montażystkę brak nam tylko profi sprzętu i kozackich furaczy :polew: :polew: Fury się wklei w photosopie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
poodpierdalamy jakieś szopki następnym razem co ? Filmik za***isty a jakie fury
-
Spoty Katowice i okolice
I na h*j się chwalisz. Jebnąć Ci ze łba :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
co ja poradzę że lubię zap*erdalać :polew: Każdy rezać lubi zapirdalać
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba montażystka
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior by się na pewno tego podjął
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.youtube.com/watch?v=_L2Hd_WaTiQ Oni dali radę to my też damy
-
Spoty Katowice i okolice
pier**lę szybę [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________ ej właśnie Keżor mojej też niema :polew: :polew: to tak jak mojej , ale to nie dziwne , bo przecież kręciłem jadąc swoją furą :polew: Kabareciarze :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Tylko winny się tłumaczy więc wiadomo że dopisałeś To moja była 3 razy chyba a Twojej nawet nie zauważyłem
-
Spoty Katowice i okolice
dzięęęęęki , wiem , że dopisałeś to po tym jak sie pożaliłem na Gliwicach , ale dzięki a właśnie że nie :gwizdanie: Już się nie podlizuj różowy
-
Spoty Katowice i okolice
Idź na całość
-
Spoty Katowice i okolice
chcesz mnie zabić??? Nie no czemu skoro jeden Ci wyszedł to czemu nie pójść za ciosem
-
Spoty Katowice i okolice
Dawajcie więcej filmików bo Keżor tego trochę nakręcił
-
Spoty Katowice i okolice
O k**wa Sprata jest najlepsza :polew: Filmik za***isty [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:28_________________________________________________ kto ile biere na klate , ale koks jest sędzią [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________ już mi troche brakuje popierdalania po mieście jutro oddaje auto do naprawy Wtrysków już nie oddam
-
Spoty Katowice i okolice
bo ty masz kobite i niemożesz na takie rzeczy patrzeć powodzenia Akjam strzel gola chociaż jednego :polew: A już jechałem z Wiolą do Ciebie ale jednak odwiozę ją na przystanek :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:17_________________________________________________Może zrobimy mecz Katowice kontra Gliwice
-
Spoty Katowice i okolice
A ja nie widzę jak tania :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A to farciarze inaczej by im było pewnie wstyd :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
I jak?? przegrał :gwizdanie: :polew: Jak on nie może zwykłego TDi dogonić :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
I jak??
-
Spoty Katowice i okolice
jak ja lubię te twoje stronki :gwizdanie: smacznego Macie talent to takich stronek JESTEM NA TAK
-
Spoty Katowice i okolice
Wstaw tam Keżor moje auto to podeślij jakąś porządną fotke Mam tylko nie porządne fotki