Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. i na lato bylaby dobra :gwizdanie: moje ex wozidelko Taki jakby gokart Nie no na zimę bo wiem że alu na zimę to kiepski pomysł :gwizdanie: A zimę też musi jakoś wyglądać [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 20:06_________________________________________________ Jakbym się tak opierdalał od pracy jak on też bym był cały czas na pierwszym miejscu
  2. Czego mu gratulujesz. Kurde ale się nakręciłem na poszerzaną stal na zimę
  3. To dobre bo było coś o Tobie
  4. Co za j**ana pogoda
  5. Idę stąd bo za różowo tu :polew:
  6. Idę w kimono ;(
  7. No już pojechaliśmy Kto jutro pójdzie za mnie do pracy
  8. Twoje 200Km i napęd Q się marnuje pod Twoimi nogami :gwizdanie:
  9. Dajesz za kurs i mogę jechać :gwizdanie:Kędzior ja zawsze jeżdżę powoli
  10. nom chyba pojadę ale długo niebędę Spoko to co ok 19 będę po Ciebie
  11. I jak jedziesz Kędzior :gwizdanie:
  12. Moja szkoła hehehe taaa no Bulczas tak wyszkolił Monike , że jeszcze mu do wtrysków dorzuciła ze swojej kieszeni Ty chyba chcesz mieć kredki u Moniki i módl się żeby tego nie przeczytała :gwizdanie: Jak się dowiedziała że jadę po wtryski to od razu był foch. Ale program mi zafindowała
  13. Moja szkoła
  14. Szkoda że na chwilę bo inaczej byś robił za mojego szofera dziś
  15. Stanley najlepszego i najbardziej porezanego auta na SK
  16. Na chwilę potem jadę mam kilka spraw :gwizdanie:
  17. Czester opróżnij skrzynkę bo mam do Ciebie sprawę
  18. a możesz nie przyjeżdżać ? Ok na siłe nie bede sie wcinał... Zapraszamy na EŁU :polew:
  19. Spadam na poważnie a w środę na bank idę krew oddać żeby mieć wolne
  20. widać
  21. :polew:
  22. Poważnie to ja też idę spać
  23. miałem takie postojówki i wytrzymały miesiąc (13zł/szt dawałem) Pucek ma już trochę czasu więc może są dobre a jak nie to wytoczę mu proces o naciąganie
  24. Ja też spadam do jutra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.