Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
To życzę powodzenia w szukaniu bo znaleźć coś w dobrym stanie graniczy z cudem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka może po 15. Mi tam obojętne, Kędzior pipka nie jedzie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
aż tak szybko ci niepadną tym bardziej że robisz prawie cały czas trase Otóż to
-
Spoty Katowice i okolice
ta aukcja jest już dość długo na allegro pamiętam ją od dłuższego czasu, a czy to 1be to niewiem, ale ori napewno nie, może jakiś jego zamiennik z sachsa Dokładnie też widziałem jakiś czas temu tą aukcje. Amory masz dobre to kup jakieś springi obniżające. Jak się Kanar rozmyśli sprzedam Ci moje :gwizdanie: wymieniac same sprezyny to lipa, seryjne amory szybko siadają a wkładać co chwile kase w to auto to mi się nie widzi :gwizdanie: A skąd pewność że jak kupisz komplet to amory nie będą wyjebane :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ta aukcja jest już dość długo na allegro pamiętam ją od dłuższego czasu, a czy to 1be to niewiem, ale ori napewno nie, może jakiś jego zamiennik z sachsa Dokładnie też widziałem jakiś czas temu tą aukcje. Amory masz dobre to kup jakieś springi obniżające. Jak się Kanar rozmyśli sprzedam Ci moje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jakiś jego odpowiednik może :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Także tego
-
Spoty Katowice i okolice
Dopiero wstałeś
-
Spoty Katowice i okolice
albo w sapera na dwóch :polew: To już wolę statki [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 13:06_________________________________________________ Szerokiej drogi
-
Spoty Katowice i okolice
I wszyscy się gdzieś zmyli :gwizdanie: Zostaliśmy w dwóch na polu bitwy może zagramy w wojnę
-
Spoty Katowice i okolice
W sumie tak bo co jadę na jakąś stację BP to wisi Twoje zdjęcie i jest napisane: "Po wejściu tego osobnika proszę potraktować go paralizatorem (mocno) i zadzwonić na policję :gwizdanie: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Albo hot-doga na stacji :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Tym bardziej trzeba jechać jak dają za FREE a co z twoim żandarmem yyy tzn kobietą :gwizdanie: A co ma być ja będę tylko patzył
-
Spoty Katowice i okolice
Tym bardziej trzeba jechać jak dają za FREE [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:47_________________________________________________ no dawaj adres i przygotuj szkło Koledze się chyba nie podoba ten pomysł
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jestem za niech inni się wypowiedzą :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:45_________________________________________________ muszę jechać na poprawę wydechu bo mnei się trochę zerwał i hałasuje nom na myjke i można na d*py jechać :gwizdanie:
-
[B5 AFM] [ALL B5] Srebrna strzala: xenon, 18, gwint, sciemka...
Nie widać fotek :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nom alusy już założone To możemy jechać w miasto na podryw
-
Spoty Katowice i okolice
idę się w najbliższe dni rozliczyć z US i wtedy będę wiedział czy mnie będzie stać na audio czy się będę musiał jeszcze wstrzymać :gwizdanie: A alu lans już masz na pokładzie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
oj tak ale w garazu mam jeszcze jednen taki glosnik w zapasie, nowka nie uzywany ale w seryjne miejsce nie chce mi wejsc co sie stalo? Krolu pierwszy raz widzi takie coś na oczy
-
Spoty Katowice i okolice
A Ty Kędzior kiedy montujesz jakieś audio :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jest Simson Spartanin
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Kolor pierwsza klasa Fajny dupowóż
-
Spoty Katowice i okolice
A masz BOSE?? Zależy jakiej mocy jest wzmacniacz nie mam BOSE, a nie wiem czy na wzmaki bedzie pisac jaka ma moc Ważne że wzmak nie miał mniejszej mocy niż głośnik dlatego beż danych ciężko powiedzieć. Brat montował ostatnio mały subik z podobno za***istym głośnikiem ale dawał coś koło 400zł za samą skrzynkę.
-
Spoty Katowice i okolice
A masz BOSE?? Zależy jakiej mocy jest wzmacniacz [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:17_________________________________________________ Jeden rok nie robi różnicy
- Spoty Katowice i okolice