Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Poproś kogoś o jakieś VT Jak dla mnie czarny zmniejszy felgi pewnie ale może być ciekawie. Jak dla mnie albo jakiś grafit albo zostawić tak jak jest :gwizdanie:
  2. Jak nie chcesz ori felg możesz poszukać coś z jakiejś dobrej firmy np. OZ, BBS, Dezent itp
  3. Ja mogę się wypowiedzieć ale na temat Goodyear F1. Miałem przyjemność jeździć na nich w BMW bez kontroli trakcji i trudno bardzo było wprowadzić ją w poślizg. Auto miało dość mocny silnik Jedyna wada tych opon to ich żywotność. Bieżnik znika masakrycznie szybko :gwizdanie:
  4. Ja mam BBSy ale nie pamiętam jakie mam pierścienie tam założone. :gwizdanie: A tak z innej beczki kupiłeś może te felgi z częstochowy??
  5. Ehh mam dość tej j**anej roboty Keżor sprzedaj mi wtryski na poprawę humoru
  6. Ja spadam panowie i panie
  7. Ja powoli sie zawijam do roboty
  8. Ciekawe co masz na myśli bo po wklejonych fotkach trochę się domyślam :gwizdanie:
  9. Kiedy się masz zamiar pogodzić z furą :gwizdanie: Jak się pokłóci z wszelkiego rodzaju alkoholami.... :polew: Myślę że alkohol nie ma tu nic gadania :gwizdanie:
  10. Kiedy się masz zamiar pogodzić z furą :gwizdanie:
  11. A po co jak dostałem od brata cały dedykowany do mojego silnika końcowy tłumik a do twojego silnika, to zmienia postać rzeczy :gwizdanie: jaką będziesz miał końcówkę? pewnie owalną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Nie wiem czy widziałeś auto keżora on założył podobne końcówki. Dwie okrągłe rury
  12. A po co jak dostałem od brata cały dedykowany do mojego silnika końcowy tłumik
  13. Cały końcowy tłumik :gwizdanie: i po co Ci on w dieslu? Żeby ładnie wyglądał ciołku
  14. Cały końcowy tłumik :gwizdanie:
  15. oby nie Mugen :gwizdanie: ps: odliczamy :?: Nie dedykowany niby do ibizy ale remus. Gość mówił że mi go zamontuje i to za marne grosze
  16. Jutro jadę montować sportowy tłumik
  17. Jak dla mnie żadne nie robią szału :gwizdanie: I do tego firma nie wiadomo jaka.
  18. Dobr teraz już naprawdę spadam
  19. Ciekawe kto je robił :gwizdanie: Furka w realu prezentuje się naprawdę fajnie Wrzuć filmik jak się za***iście kręcą felgi
  20. Rozumie że za to co zarobisz pijemy [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 00:04_________________________________________________ Polać mu
  21. Ja spadam panowie trzymajcie się A Stanley spodziewaj się mnie jutro podjadę z bracikiem
  22. Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :polew: To nie żałuję że mnie nie było :gwizdanie:
  23. Krolu jest gliwicki - to już wiemy od dawna Stan ja już mam Ostatnio się nawet bardzo unosił że jest z gliwic :gwizdanie:
  24. I warka też robi pssssyyttttt
  25. można zamontować Ok super

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.