Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
No to Gregor Cię pojechała :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
w takim stanie jak byłem to i tak dobrze że coś umiałem wykrzesać z siebie :polew: Keżor i Bulczas wiedzą jak wyrywam niunie więc mogą sobie mniej więcej wyobrazić tą sytuacje i gwarantuję ci że była mega śmieszna Potwierdzam :polew: I trzeba to zobaczyć na żywo
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
Obecnie jeżdżę na zawieszeniu gwintowanym firmy FK
-
Spoty Katowice i okolice
Proponuje jechać na jakąś wieś to może jakiś lachociąg się skusi wszystkim którzy przyszli
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
To może być cieżko kupić coś markowego i nowego a pewnie o takie coś Ci chodzi. Jeśli chcesz trochę komfortu to kup amorki Bilstein B4 + sprężyny Eibach -30mm. Niby nie powinno się kupować amortyzatorów o nie skróconym skoku do obniżanych sprężyn, ale Jeździłem na takim zestawie w poprzednim aucie i było bardzo pozytywnie [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:09_________________________________________________Dodam że te amorki Bilstein B4 są twardsze niż np Sachs i moje zdanie jest takie że wystarczają do obniżenia do -30mm, pewnie mnie pojadą co nie którzy ale testowałem taki setup i jeździło się naprawdę przyjemnie i nic nie ocierało nigdy a były koła 205/45 R16 w Seacie Ibizie które jest mały autem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No nie dziwie się po tym jak molestowałeś panią Ewę ze stacji BP co mogłeś zrobić :polew:
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
Napisz jakie fundusze chcesz na to przeznaczyć bo to jest ważne :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć stop... :polew: Chyba stop nie lej do kieliszków tylko dawaj szkalnki
-
Spoty Katowice i okolice
Czemu jak mam smaki to nikt inny nie ma Ehh miękka pytka z Ciebie
-
Spoty Katowice i okolice
Czarna maska to do Hondy albo Calibry jak dla mnie [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________ I o to w tym wszystkim chodzi
-
Spoty Katowice i okolice
:kox: :kox: a maska :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ja nie robię maski tylko dach do tego lampy ściemnione i ramka grilla na czarno. Może za rok ściemnie felgi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ta chyba by mnie matula zabiła hehe poza tym już limit wydatków na ten weekend przekroczony hehe Mamy zawsze flaszki z Bukowiny ja kiedyś na tydzień wybyłem z chaty i matula tylko krzyczała trochę a tak to luz [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:46_________________________________________________ Właśnie muszę pomierzyć dach ile będzie potrzebne :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
http://allegro.pl/item961094659_folia_czarny_mat_polysk_termoplastyczna_hit2010.html :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:39_________________________________________________ zabawne :gwizdanie: to że wyszedłem w piątek z domu do pracy i dopiero wróciłem to nieznaczy że leże po rowach Myślałem że nie będziesz czytał Idziemy gdzieś na piwo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
chce chce chce !!!!!!!! 6 sztuk [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________połysk ale ta folia nie daje połysku... No w sumie tak Słupki zazwyczaj są matowe :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No to w przyszłym tygodniu robimy lampy i dach W poniedziałek zamówie
-
Spoty Katowice i okolice
Bo nie chcę malować w środku bo tak wszyscy mają a szukam ogólnie coś na temat dymienia tak jak szyb ale nie mogę nic znaleź :gwizdanie: http://allegro.pl/item970109626_folia_termoplastyczna_czarna_na_slupki_progi_200x.html A chcesz takie coś na dach
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior pewnie leży gdzieś zachlany w rowie [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item986974053_folia_czarna_do_lamp_przednich_hit_2010.html Ciekawe czy by mi zabrali dowód za takie coś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ten Kraków raczej nie wypali bo w taką pogodę to nie ma sensu jechać
-
Spoty Katowice i okolice
Już odp
-
Spoty Katowice i okolice
No że nikt się nie pieprznął :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory na TYŁ do B5 ???
Polecam również Bilstein, Sachsa i KYB. Jeździłem w A4 na seryjnym zawiasie po kupnie na Sachs Super Touring i nie miałem żadnych zastreżeń W poprzednim aucie miałem Bilstein B4 i były trochę lepsze jak dla mnie bo ciut twardsze i lepiej się auto prowadziło :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
za***iste skrzyżowanie Ehh mogło by pójść coś w dół :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Co sądzicie o tych felgach?
Trochę zbyt nowoczesny wzór jak do B5. Ja jestem zdania że przed zakupem najlepiej przymierzyć felgi i wtedy widać najlepiej. Ja bym ich nie kupił :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A tak serio to chyba poszło coś w dół [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:45_________________________________________________ :no: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:42_________________________________________________kurcze szukam jakiegoś dobrego filmu bo w tv lipa... Amerykańskie dzeiwice
-
Spoty Katowice i okolice
w poniedziałek ide na godz. 13, później pewnie I zmiana do bólu :gwizdanie: To mi nawet pasi bo ja mam pierwszą zmianę a chciałem podjechać