Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ponad wszystko
-
Spoty Katowice i okolice
A k**wa mendy jedne nie mają szacunku do człowieka to ja pier**le taki system. I na spoty nie mogę jeździć przez te zmiany
-
[ALL B5] Wydech ibizy do A4
Fotka się pojawiła w pierwszym poście. Tłumik pochodzi z Ibizy 6K z 98 roku
-
Spoty Katowice i okolice
Ja niestety nie dojechałem a jestem wyjebany maxa ;( Szukam pracy
-
Spoty Katowice i okolice
Niech mu to lotto byle by można tankować Ja spadam do roboty Zobaczę jak się będę czuł to może podjadę na chwilkę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
4000PLN ( możesz tyle przelać) i więcej optymizmu panowie 1230 litrów zatankowaliśmy u Ciebie :blink: :blink: To szef chyba zadowolony z obrotu
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach ?
Dokładnie coś takiego i będzie
-
Spoty Katowice i okolice
To ja muszę nic nie robić tylko pracować i za 2 miesiące Ci przeleje tyle :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wydech ibizy do A4
Mam takie pytanko do was bo bratu został wydech remusa z Seata Ibizt TDi. I tu pytanie czy da radę to wmontować do mojego A4 TDi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ile obejmuje cała kwota :gwizdanie: Ja Ci jutro zrobię przelew
-
Spoty Katowice i okolice
Ale tylko na rano teraz chodzisz przynajmniej
-
Spoty Katowice i okolice
widzę przejawy optymizmu Chyba faktycznie Ci ta praca szkodzi
-
Spoty Katowice i okolice
Od połowy kwietnia mają być temperatury powyżej 20 stopni
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach ?
W takim rozmiarze na pewno będzie gorzej wyglądać niż kołpak. Jeśli chcesz tylko rozmiar 16 cali poszukaj jakiegoś prostego wzoru
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
To pozdrów szefa- Spoty Katowice i okolice
więcej optymizmu Co TY Stanley masz automatycznego pilota ustawionego na "więcej optymizmu "- Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Miszka ma chyba racje dziś będziecie siedzieć jeszcze w podziemiach :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ja bym nie liczył na Pucka lepiej zamów na allegro tak jak ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 00:42_________________________________________________Spadam spać- [ALL] Oznaczenie DOT
Tak jak kolega wyżej napisał DOT prawidłowy czyli np 2806 jest pewnie z drugiej strony opony :gwizdanie: Napisz jeszcze raz do sprzedającego i będziesz wszystko wiedział- [B5 AHL] Producenci opon
Kolega jeździ na Fuldach i też sobie chwali- Spoty Katowice i okolice
Powrócił spamer- Spoty Katowice i okolice
Nie będzie mnie chyba druga zmiana - Spoty Katowice i okolice