Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Siema co tam słychać wieczorem. Szkoda Keżor że nie sprzedajesz swoich wtrysków bo znalazł się chyba kupiec na moje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Na ori zawiasie nic jej nie będzie. A ja nie robię wiele mniej
-
Spoty Katowice i okolice
Na zimę dobre Stanley ale na lato lepiej kup jakieś 17-stki ori a na pewno nie pożałujesz. Ja między 17-stka a 16-stka nie odczułem żadnej różnicy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
I do tego Keżor odpowiednie tarcze by się przydały :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzieś na necie był opis kontrolek fisa. Jak znajde to wkleją A jeśli to klocki to chyba najlepsze do ferodo premier
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior nie kupuj takich bo są brzydkie jak cholera :gwizdanie: Kurde Pucek też o takich myśli. Trzeba szukać jakiegoś innego wzoru bo nie mogę mieć takich samych felg jak wszyscy [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 18:09_________________________________________________ Co Ci się pokazało??
-
Spoty Katowice i okolice
To są chyba fele z S5
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley dajesz takie felgi jak on ma i wyrezam Ci ori xenon plus spryski :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Mogło się coś na pasie przednim przestawić :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak ASO reza to zero przyjemności Kupuj dobry HID i będziesz zadowolony. Kurde ja nie mam kiedy zadzwonić i zapytać o ta lampę
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Keżor Pierwsze i ostatnie mi się podobają. Tylko lipnie by wyglądał chyba ten napis AMG w A4 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Rezaj też :>
-
Spoty Katowice i okolice
To nie głupi pomysł Pucek
-
Spoty Katowice i okolice
Te z A8 pasowały do Twojej koncepcji BBS są fajne ale ciężko bardzo dostać
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też nie mówię że na bank takie. Jeśli się nie pojawią jakieś ładne szprychy to kupię takie chyba :gwizdanie: Pokaż jakie kupujesz
-
Spoty Katowice i okolice
Lipa totalna. Czekam jeszcze do lutego, marca może coś się pojawi. Ale mało jeździ aut na tych felach więc będziemy się wyróżniać
-
Spoty Katowice i okolice
No mam w sumie i chyba takie kupię http://moto.allegro.pl/item869247451_piekne_felgi_5x112_8j18_audi_vw_wzor_rs6.html lub http://moto.allegro.pl/item873951184_18_225_40_orginalne_felgi_audi_rs6.html. DO tego pomaluje je na jakiś grafit. Lipa na alledrogo jak nie wiem
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Szkoda że nikt nie miał na rano bo by miał miłe skrobanie dość grubej warstwy lodu
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też dziś latałem bokiem prawie każdy zakręt Zaraz jadę do roboty.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 21:00_________________________________________________W weekend chyba podjadę obejrzeć te fele. Podobają się?? http://moto.allegro.pl/item873951184_18_225_40_orginalne_felgi_audi_rs6.html
-
Spoty Katowice i okolice
I dobrze że cisza bo czytanie tyle spamu dzień w dzień to lekka przesada :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Siema chłopaki czytałem ten wasz spam i nie mogę. Hamburgery :polew: Krolu też myślę o takim felunku tylko nie mogę się zdecydować jakoś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za wczoraj panowie, było spoko. Wypadki się zdarzają niestety, ale na szczęście obyło się bez ofiar Szkoda że ten plac nie jest trochę szerszy byłoby lepiej. Idę w kimę narka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam do pracy. Do jutra panowie
-
Spoty Katowice i okolice
Nie tylko uprzedzam co może Cie spotkać :decayed: