-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
witam kupilem manetke tempomatu wraz z modulem ale zamontowalem sama manetke i kod nie chcial wejsc, nastepnie zmienilem modul to nic nie dzialalo,ani wycieraczki, ani kierunki i auto nie chcialo odpalic. podejrzewam ze to sprawa immobilisiera tak?? co trzeba zrobic zeby dzialal tempo
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jakie koszta zeby dzialal sds
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
z wlasnego doswiadczenia nie wystarczy zmienic manetke zeby uruchomic tempomat, ja musialem zmienic jeszcze modul bo nie moglem zaprogramowac kodowania.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 16:51_________________________________________________manetka bedzie dzialac jakakolwiek ale chodzi o symbol modulu. jezeli masz C to nie bedzie dzialac tempo.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jaki koszt moze byc tego czujnika irDa
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
na podpietej navi uku sie rozladowuje po calej nocy, ale jak odepne zasilanie navi to jest dobrze. sprawdzalem miernikem i bez navi pobor jest 0,2A a na podlaczonej 2,9A wina navi czy moze instalacji ??
-
Naprawa RNS-E
jak sprawdzic te kodowanie?? jakas podpowiedz?? jakie powinno byc
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tez tak myslalem i kupilem nowy.rano to samo bylo. przed zalozeniem navi nie bylo tego problemu[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:08_________________________________________________w sobote sie okaze, przyjedzie gosc co ja montowal bo dorzucam dvd i kam cofania i ma zobaczyc czy to wina przejsciowki czy tez moze rns jest padnieta. jezeli nic nie pomoze jade do elektryka niech sprawdzi pobor pradu na wylaczonym kluczyku i szukam przyczyny.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a rozladowuje ci aku??
-
[ALL B6] keskin kt5 18" J9,5 J11 et-20 wejdzie???
kupilem 18" 2x9,5 i 2x11. prawie jak nowe. za 3000zl teraz musze opony kupic. mam jeszcze na sprzedaz kt4 8,5J et-13 i 11J et-10 . polerowany rant-cena 2500 bez opon jak ktos chetny to zapraszam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no to sie nie wycisza. mowisz ze sprawdzic d11 tak
-
[ALL B6] keskin kt5 18" J9,5 J11 et-20 wejdzie???
w marcu albo lutym podejmuje probe. musza sie zmiescic:)
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nasluc**je ale nawet po 1h tez slychac. dochodza rowniz szumy z gosnikow, takie jak fali radiowej nie mozna zlapac.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
navi wylacza sie po wyjeciu kluczyka ale slychac jak cos w niej pracuje. jakis silniczek albo wiatrak. myslalem zeby podlaczyc ja pod stacyjke.
-
[ALL B6] keskin kt5 18" J9,5 J11 et-20 wejdzie???
witam chce wrzucic do b6 2,5tdi 180KM quattro 2002r felgi keskin kt5 18" przod 9,5 cala opona 215/40/18 ET-20, a tyl 11 cali opona 245/35/18 ET-20. mam pytanie, czy ktos wie czy nie bedzie obcierac?? wejda?? dodam ze zawias gwint kw
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
przejciowka [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________odnosnie can to nie wiem i modul komfortu. wiem ze przejsciowka byla montowana z iso na 2din i w vag cos kodowal ale moze tylko navi w zegary byla ustawiana
Jozymek24
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta