Treść opublikowana przez Jozymek24
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
witam kupilem manetke tempomatu wraz z modulem ale zamontowalem sama manetke i kod nie chcial wejsc, nastepnie zmienilem modul to nic nie dzialalo,ani wycieraczki, ani kierunki i auto nie chcialo odpalic. podejrzewam ze to sprawa immobilisiera tak?? co trzeba zrobic zeby dzialal tempo
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jakie koszta zeby dzialal sds
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
z wlasnego doswiadczenia nie wystarczy zmienic manetke zeby uruchomic tempomat, ja musialem zmienic jeszcze modul bo nie moglem zaprogramowac kodowania.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 16:51_________________________________________________manetka bedzie dzialac jakakolwiek ale chodzi o symbol modulu. jezeli masz C to nie bedzie dzialac tempo.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jaki koszt moze byc tego czujnika irDa
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
na podpietej navi uku sie rozladowuje po calej nocy, ale jak odepne zasilanie navi to jest dobrze. sprawdzalem miernikem i bez navi pobor jest 0,2A a na podlaczonej 2,9A wina navi czy moze instalacji ??
-
Naprawa RNS-E
jak sprawdzic te kodowanie?? jakas podpowiedz?? jakie powinno byc
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
tez tak myslalem i kupilem nowy.rano to samo bylo. przed zalozeniem navi nie bylo tego problemu[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:08_________________________________________________w sobote sie okaze, przyjedzie gosc co ja montowal bo dorzucam dvd i kam cofania i ma zobaczyc czy to wina przejsciowki czy tez moze rns jest padnieta. jezeli nic nie pomoze jade do elektryka niech sprawdzi pobor pradu na wylaczonym kluczyku i szukam przyczyny.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a rozladowuje ci aku??
-
[ALL B6] keskin kt5 18" J9,5 J11 et-20 wejdzie???
kupilem 18" 2x9,5 i 2x11. prawie jak nowe. za 3000zl teraz musze opony kupic. mam jeszcze na sprzedaz kt4 8,5J et-13 i 11J et-10 . polerowany rant-cena 2500 bez opon jak ktos chetny to zapraszam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no to sie nie wycisza. mowisz ze sprawdzic d11 tak
-
[ALL B6] keskin kt5 18" J9,5 J11 et-20 wejdzie???
w marcu albo lutym podejmuje probe. musza sie zmiescic:)
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nasluc**je ale nawet po 1h tez slychac. dochodza rowniz szumy z gosnikow, takie jak fali radiowej nie mozna zlapac.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
navi wylacza sie po wyjeciu kluczyka ale slychac jak cos w niej pracuje. jakis silniczek albo wiatrak. myslalem zeby podlaczyc ja pod stacyjke.
-
[ALL B6] keskin kt5 18" J9,5 J11 et-20 wejdzie???
witam chce wrzucic do b6 2,5tdi 180KM quattro 2002r felgi keskin kt5 18" przod 9,5 cala opona 215/40/18 ET-20, a tyl 11 cali opona 245/35/18 ET-20. mam pytanie, czy ktos wie czy nie bedzie obcierac?? wejda?? dodam ze zawias gwint kw
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
przejciowka [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________odnosnie can to nie wiem i modul komfortu. wiem ze przejsciowka byla montowana z iso na 2din i w vag cos kodowal ale moze tylko navi w zegary byla ustawiana
-
[B6 AVF] Którą nawigację zainstalować ?
ja mam pl lektor w rns-e
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
rozladowal juz wielokrotnie. myslalem zeby podlaczyc zasilanie navi pod stacyjke to bedzie odcinac prad po wyjeciu kluczyka. mozliwe zeby cos bylo nie tak z tym wiatraczkiem i to przez to??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
witam, podlaczylem rns-e i pobiera mi prad na wylaczonym silniku(bez kluczyka), slychac jak wiatraczek chodzi. przez noc akumulator jest rozladowany. czy to kweatia kododwania czy moze wiatrak do wymiany albo jakis czujnik
-
[ALL B6] Problem z Navi po montażu nie ORI radia
witam, ja tez mam problem z navi, po dolozeniu navi rns-e nawigacja pobiera prad na wylaczonym silniku, wiatrak caly czas pracuje i rano nie moge odpalic auta gdyz akumulator jest rozladowany. [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 18:25_________________________________________________czy to kwestia kodowania czy trzeba wymienic wiatrak albo jakis czujnik
-
Naprawa RNS-E
witam, mam problem, po zamontowaniu rns-e w b6 navi pobiera prad na wylaczonym silniku. slychac jak wiatrak pracuje i przez noc siada akumulator.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
tak naprawde to nie robilem tego ja tylko mechanik i nie chcialo mu sie wszystkiego przekladac a teraz czeka go podwojna robota:)[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 21:03_________________________________________________wraz z odblokowaniem fis pojawil sie dodatkowy problem. tak jak pisaliscie ze zapali sie kontrolka od poziomu plynu spryskiwaczy i przez to nie dziala spryskiwacz lamp, ale to chyba normalne gdyz pamietam ze jak jest maly poziom plynu to nie wlaczaja sie spryskiwacze lamp ??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
tak, na koncu jest litera L[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________dokladny nr to 8E0953549L tylko problem polega na tym ze ten modul kupilem wraz z przelacznikami tempomatu i fis ale go nie przelozylem, tylko same manetki. czy ten modul obsluguje tempomat bo jak tak to zamierzam go przelozyc pytanie tylko czy na nim bedzie dzialac tempo
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
oka. dzieki serdeczne. mowisz ze to moze byc przyczyna za nie chce sie zaprogramowac. kod 4 odpowiada napewno za tempomat/komputer
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
kolego a pomozesz mi zaadaptowac tempomat w b6 bo cos mi nie wychodzi.moze wina jest modulu ?>? i dlatego kodowanie nie pomaga
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
tak mam[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:07_________________________________________________tak mi sie wydaje ze mam bo jak zakladalem manetke to bylo miejsce z kostka na tempomat wiec ja przykrecilem