-
[ALL B7] ile sie czeka na wyplate AC
Witam. Sory że podepne się pod temat, ale mam podobną sytuację mianowicie 16 Marca skroili mi moją b7 i do tej pory policja nie umorzyła sprawy. Jak długo czekałeś na kwit z Policji?
-
[B7 BLB] Pasek wieloklinowy / wielokorkowy i napinacz - wymiana
Może o o oto chodzi.
-
[B6 AVF] Problem z wycieraczkami
Miałem podobny problem w mojej Niuni. U mnie felerny był sterownik modułu Audi 8E0 907 279. Z tego co sie orientuje B6 też ma taki moduł ,może inny nr.
-
[ALL B7] Znaki na wałkach rozrządu.
Mniejwiecej wygląda to tak:
-
[B7 BRE] Drgania silnika
U mnie podobna sytuacja. Byłem w serwisie Audi po podłączeniu pod kompa okazało sie ;drugi wtrysk prawie kaput.
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
zgadza sie [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 21:41_________________________________________________Blokade wału też znalazłem w opisie podanym przez Musashi w podobnym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bpw_pompa_olejowa_lancuszek_kola_zebatego_problem-t53749.30.html
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
na szybcika to przejżałem i już wiem jak ustawic wałki wyrównoważające (chodzi o wyciecie na jednym z wałków od strony skrzyni biegów). tylko niemoge poszukac jasnego opisu jak zblokowac wal... Dzieki Albinek za naprowadzenie. spokojnie Prześledze temat Jaro 4444 jeszcze raz może coś przeoczyłem...
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
Z góry Dzieki za odp. i fatyge.
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
Chce wyciągnąc silnik bo okazało sie że uszczelniacz tylni na wale jest nieszczelny, wiec skoro tak daleko zaszedłem to już pare złotych mnie niezbawi. Czy masz może jakąs instrukcje odnosnie ustawienia tych kół ????
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
Dzieki za poparcie H4mm3R.... I bym prosił Forumowiczów o pomoc w odpowiedzi na moje pytania: -czy przy napedzeie łancuszkowym wałki wyrównoważające sie też jakoś ustawia na znaki, jak tak to jak ? -czy przy odłanczaniu silnika od skrzyni automat.. można spodziewac sie niespodzianek, czy przebiega to jak ze skrzynią manualną ?[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 20:25_________________________________________________Ponawiam Prośbę.Jutro walcze ze swym autkiem dalej po kilku dniowej przerwie. Pomóżcie
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
Rozebrałem to wszystko w celu sprawdzenia.Była opcja wymiany na nowy system napędowy, ale jak pisałem w postach prędzej, stary napędniema znacznych skutków zużycia. Sprawdzałem nowy imbusik w gniezdzie i jest jak powino byc {niema luzu}. Mam zamiar pojezdzic tym samochodem 2 , 3 lata {około 20 tyś. robie rocznie}. Wiec gdzie jest sens inwestowania 800€ na napęd wałków i 240€ na koła ? Mam jeszce kilka pytan, może kturyś z forumowiczów może pomóc: -czy przy napedzeie łancuszkowym wałki wyrównoważające sie też jakoś ustawia na znaki ? -czy przy odłanczaniu silnika od skrzyni automat.. można spodziewac sie niespodzianek, czy przebiega to jak ze skrzynią manualną ? Dziekuje za jakąkolwiek Pomoc
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
silnik poszedł do gury i misia na duł[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 19:22_________________________________________________A w czwrtek wyciągam silnik.. Dowiadywałem sie o koszty nowego napedu pompy i Musashi ma racje w 1000€ Sie bym nezmiescił.. Wymeniam tylko koło zebate małe, imbusik, napinacz i łancuch, bo tylko jest dostepne w komplecie naprawczym niemczech w kwocie 70€. Dodam że o 11tej zamÒwiłem i o 16tej cześci były na warsztacie. Kilka Fotek Koło zebate małe Napinacz Imbusik oczywiscie w komplecie jest komplet śrubeczek..
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
Narpierw chce sie dowiedziec o koszty czesci. Mysle że czesci w Niemczech powinny byc tansze , bo wkoncu producent AUDI i nietylko
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
Ku mojemu zaskoczeniu koła zebate , napinacz i imbusik są w bardzo dobrym stanie. Dodam że jestem posiadaczem tego auto od okoła 3 miesiecy.[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 16:36_________________________________________________Przebieg 197 tys..
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
WITAM nadszedł czas na rozrząd mojej niuni . Przy okazji chce sprawdzic naped pompy olejowej [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 23:53_________________________________________________kilka fotek [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 23:57_________________________________________________Po trudnosciach z sciągnieciem miski olejowej okazał sie felerny naped opisywany wiele razy na FORUM [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 00:04_________________________________________________Auto naprawiam w Niemczech w ponidziałek bede wiedział ile kosztuje nowy system napedowy mowa o trybach
Lewy256
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta