Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
siema ziomale wtym nowym mam nadzieje lepszym 2010. wiedzę że we wtorek Miszka się postawi :wink4: ale pewnie nikt pić nie będzie chciał po tak długim i męczącym weekendzie mnie już wątroba boli widzę że keżor poskładał furacza .... ciekawe na jak długo ???
-
Spoty Katowice i okolice
nrta wszystkim też zmiatam 3mta sie ziomale
-
Spoty Katowice i okolice
no wiesz :gwizdanie: ja bym brał
-
Spoty Katowice i okolice
coś tępo spadło co jest panowie palce odmówiły posłuszeństwa a gdzie jest miszka no tak sztuba na neta,... pewnie zamiast listwy podłogowe zamontować na podłodze, on zamontował je na suficie :polew: :polew: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:55_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ostanio pan do mnie dzwonił ze zwiększeniem prędkości z 2 na 8 i jakoś tego nie odczółem.... jeszcze może jak moje tubo od 2000 się załancza :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
idź stąd :polew: :polew: :polew: spadłem z krzesła :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: znowu Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?- Spoty Katowice i okolice
[więcej] kolega... :polew: smiejecie się jak ja chory byłem hehe powiem ci ewidentnie widać że się strułeś ja w święta miałem podobne objawy :polew: na szczęście na forum nie wlazłem :polew: :polew: Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? czy ja mogę coś powiedzieć ????- Spoty Katowice i okolice
już się pogubiłem co chcialem napisać, stracilem wątek f*ck Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :disgust: ale lecimy z tym spamem jak dawno tego tu nie było- Spoty Katowice i okolice
dzięki za odwiedziny do zaś- Spoty Katowice i okolice
:szukaj: :szukaj: :szukaj: ale jesteś :polew: chce być klubowiczem, nie mogę być miękki ani okazywać ludzkich uczuć :gwizdanie: tak krolu w życiu trza twardym być :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
:wallbash: ralf ty widzę ostro chcesz porezać swoja fure- Spoty Katowice i okolice
mi się co chwile myle i keżor mnie strofuje- Spoty Katowice i okolice
:szukaj: :szukaj: :szukaj: ale jesteś :polew:- Spoty Katowice i okolice
stanlej co chciałeś powiedzieć- Spoty Katowice i okolice
witam witam, ale o co chodzi bo ja nic na ten temat niewiem :> może o kimś innym mówia mamy na mysli twój słynny post krolu zapodaj dla przypomnienia- Spoty Katowice i okolice
witam witam, ale o co chodzi bo ja nic na ten temat niewiem :> może o kimś innym mówia dobra dobra powiedz lepiej że nie pamiętasz i po sprawie :polew:- Spoty Katowice i okolice
zastepnym razem możesz zatańczyć żart2 :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
akjam ale się zaróżowiłeś jak miło jako pierwszy dostałeś koloru grat :> kedzior siemka powiec no staruszku coś to na płochał, bo na spocie już jakieś legendy o Tobie krążą ?...- Spoty Katowice i okolice
wypijesz 2.0 na głowe i szcunek jest [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 21:34_________________________________________________ello rafal coś tam słyszałem, czy czytałem że zawieszke zmieniłeś. jutro to przyczimy :naughty:- Spoty Katowice i okolice
no diman widzisz jakie to wszysto proste i tanie a gdzie jest nadworny mechanik i drugi rezacz krolu??? nie widać go... "ktoś mu kabel od internetu urwał" :polew:- Spoty Katowice i okolice
ale powiedz kezor co oprocz tego ze sie wczesniej na ogolnopolski zapisze bede mial no i wital ludzi na niubie diman weź przestań, bo przygarniesz kropka :polew:- Spoty Katowice i okolice
mówisz że tam jest tak źle ? :mysli:(chodzi o klubowicza) no ta... (sarkazm) i różowe barwy przybierasz (stwierdzenie faktu ) :>- Spoty Katowice i okolice
czyli jesteśmy głeboko w pupie na szarym koncu ale mi tam na gore sie nie spieszy mówisz że tam jest tak źle no ta różowe barwy przybierasz cza placic a i sie forum zajmowac nowych witac i takie tam nie dla mnie no, chyba że tak ... i tak mam wydatków kupe, a i jeszcze za forum miałbym bulić, porażka to ja chce zostać nowicjuszem, no może początkującym co najwyżej. Ładnie prof.Keżoże [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:55_________________________________________________może zmieńmy temat bo co tu wchodzę to albo kasty mi chcecie przywozić, teraz cd, a to moja fura ma 116 koni teraz wam się nie podoba jak pisze jak mnie nie chcecie to poprostu wystarczy ładnie grzecznie powiedzieć WYPIERD...J i sobie pójde do ełu np. albo sam se a4.cklub.eupl założe- Spoty Katowice i okolice
mam drukowanymi pisać sie czepiata - Spoty Katowice i okolice