Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. WARUMMM??? pisz po polsku do mnie Max, koszulkę mam od czwartku i nie byles w nie w imperium bys nie musial nic robic same by podbijaly :polew: siema diman [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:22_________________________________________________ no wierze wierze dobra chłopy idę spamować na Katowice
  2. daj spokój dopiero wstałem fajnie sie bawicie, :slina: :slina:szkoda że już kawalerem nie jestem :slina: :slina:
  3. ci powiem faktycznie wyczyn 17 a ty dopiero stać potrafisz :polew: do Tarnowskich to cie chyba ale powiozą :kox:
  4. oo Siemka widzę że żyjesz :> Gregory mi na gg pisze czy byśmy dziś na tarnowskie nie uderzyli to jak??? :kox: to to sie bawicie :kox: :kox:
  5. a co z furami żeście zrobili bo rozumiem że spot się ciutek przeciągnął i wyszło jak wyszło[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:02_________________________________________________ WARUMMM??? pisz po polsku do mnie Max, koszulkę mam od czwartku ja wczoraj odebrałem i nawet się mieszcze w nią :polew: troche się tego obawiałem ale dieta nie poszła w las
  6. pucek koszulke dostałeś ???
  7. Jest dalej dokładnie, bania dalej trzyma, obstawiam że jedna seta vódy i znów zamiatam zwłokami Kamil, 5W50 lub 10W60 to co to za okazja 2200 strona czy taki spontan
  8. to co jakieś święto ??? że drugi dzień z rzędu dajecie w palnik
  9. sima ziomki co tam w wielkim świecie śłychać cos słyszałem że wczora było grubo :rolleyes:
  10. witam dziewczyny wy moje :polew: mam do nadrobienia jakieś 50 stron na Kat o gliicach nie wspomne Krolu znasz się na lapkach mój się troche zamula jesteś wstanie coś zaradzić ???
  11. no widzę że niektórzy sie udzielają :wink4: :> (patrz wypowiedź poprzednika ) :good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 17:26_________________________________________________mam pytanko do wszystkich kumpela szuka jkiejś fury fajnej do 20000 ma ktos cos na oku nie musi być audi
  12. siema ziomki polecielisćie po bandzie !!!!!!!!!! ja od poniedziałku :beach: to wszystko nadrobie
  13. NA TYGODNIU DRINY a wątroba tylko jedna
  14. K R O L U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAPŁAĆ WKOŃCU ZA DŁUGOPISY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO TY KASY NIE WPŁACIŁEŚ :angry: :angry: :angry: :angry: JAK NIE MASZ TO POWIEDZ JUTRO ZROBIMY ŚCIEPKE :tongue4: :polew: :polew:
  15. jak miszka sie przekludził to może by tak, mu parapety opić???? co wy na to???? i ciekawe co sam gospodarz
  16. nikomu, zobcze jaki ma odcien !
  17. pewnie już wiesz we wtorek trochę się działo miszka + stanlej potem solo kanar wpadnij na spota we wtorek
  18. sobie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no to gratulacje bądz we wtorek i radio przywieź Komu chcesz moje radio sprzedać? :naughty:
  19. no to gratulacje bądz we wtorek i radio przywieź
  20. powodzenia chłopie ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz ja pamietam jak śnieg będzie to się śmigne twoją bryczką ,,, :kox: :kox:
  21. jeszcze tu jesteś? [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 01:21_________________________________________________ja już spadam spać :gwizdanie: Jestem bo czekałem aż Ty sobie pójdziesz wygrałem keżor ty też już zmieniłeś barwy na gliwickie ???? :polew:
  22. a ty możesz ??? czy w pracy siedzisz ??? pewnie samoloty nie odlatują przez tą pogode [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 02:27_________________________________________________ ralf już spać miałeś ??? :polew: :polew:
  23. ralf co ty gadasz młoda godzina ja dopiero 15 drina se zalewam...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.